2733
2734
عنوان

بیایین داستان زندگی من وعشقم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 115 پست
متاسفم برای تو و امثال تو اشک و دل شکسته اون دختر طفل معصوم گریبان گیرت میشه اصلا شک نکن کاش هیچوقت ...

خب ما ازدواج کردیم  اگه من قبول نمیکردم مسعود یکی دیگه رو میگرفت

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای چه بد، آخرشماخوشبختی یامشکل داری باشوهرت؟

نه خداروشکر عالی هستیم 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
خیلی ضایع رمان گفتی😐

به خدااا راست بود بابا چرا باید رمان بگم نصفه شبی

2731
خب ما ازدواج کردیم  اگه من قبول نمیکردم مسعود یکی دیگه رو میگرفت

خاک تو سر خائن کثیفت😐

خب بگیره اینکه توی هول آویزونو گرفته اون بچه رو داغون کرد گدای شوهر😂

تاپیکامو نخون  
به خدااا راست بود بابا چرا باید رمان بگم نصفه شبی

پس برو بمیر😐

بهت قول میدم قسم میخورم شوهرت با خوشگل ترین دختر بهت خیانت میکنه حتی شعله های آتیش اون روزتم مث روز برام روشنه

تاپیکامو نخون  
خاک تو سر خائن کثیفت😐 خب بگیره اینکه توی هول آویزونو گرفته اون بچه رو داغون کرد گدای شوهر😂

خیلی بد قضاوت کردی

خاک تو سر خائن کثیفت😐 خب بگیره اینکه توی هول آویزونو گرفته اون بچه رو داغون کرد گدای شوهر😂

بی ادب😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣تویکی منو از خنده منفجر

شوهرم‌ دوستم داره؟ کار شوهرم‌جور میشه؟اگر شد موفق میشه؟

شوهرت تورو دوست داره اونم خیلی تویه موفق شدن لنگ میخورید اما آخرش خیلی موفق خواهید شد