2733
2739
عنوان

بیایین داستان زندگی من وعشقم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 115 پست
شوهرت تورو دوست داره اونم خیلی تویه موفق شدن لنگ میخورید اما آخرش خیلی موفق خواهید شد

اسی من برم حسابداری یا حقوق دمت گرم ایشالع خوش بخت شی

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من برم حسابداری یا حقوق دمت گرم ایشالع خوش بخت شی

حسابداری اگه بری موفق تر خواهی شد تا حقوق

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2742
حسابداری اگه بری موفق تر خواهی شد تا حقوق

😍😍🌙🌙💜👑☀️🔗

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
بیشتر منفجر شو فیض ببریم😂

مسعود کنارم خوابه هی میگه چته هی میخندی چی تو گوشیته منم هی رومو میکنم اونور🤣🤣🤣

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2740
مسعود کنارم خوابه هی میگه چته هی میخندی چی تو گوشیته منم هی رومو میکنم اونور🤣🤣🤣

خب میگی چیکار کنم الان انقد بخند تا بمیری😐😂

تشویقت کنم مثلا؟

تاپیکامو نخون  
خب میگی چیکار کنم الان انقد بخند تا بمیری😐😂 تشویقت کنم مثلا؟

خیلی بدیی😐

اخه تصویر سازی میکنی که چی بشنوی😐😂 حالا نمیری😐😂

خواستم بگم خنده دار بود حرفت😐😑😑😑

2706