2737
2734
عنوان

همسرم برام میگه اسکلت دلم شکست 😭

653 بازدید | 20 پست

میگه ادم دلش نمیخاد نزدیکی کنه باهات     دررصورتی تووخونه بهترین لباس میموشم ب خودم میرسم   میگه لباس های  شل میپشی   ولی   برام گف اسکلت  نراحتم    😑😑چیزی برای چاقی  معرفی کنید دلم شکسته بد جور

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    

بگو خودت سلمان خانی چیزی هستی این مردا اعتماد ب تفسشون خیلی زیاده بگو از خداتم باشه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

خوشبحالت کاش من اسکلت بودم😕

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

صبحانه تخم مرغ و سیب زمینی آبپز بخور 

شیرخشک بخور 

غذاهارو بانون بربری بخور 

وعده های غذاییتو بیشترکن 

قد و وزنت؟؟؟

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

صبحونه سیب زمینی پخته بخور...چاق میشی 

ولی با این همسرت میترسم چاق هم بشی بگه خیکی!😒

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...

چاقم بودی یه ایراد دیگه میذاشت

معلوم نیست با خودشون چند چندن😐

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
صبحانه تخم مرغ و سیب زمینی آبپز بخور  شیرخشک بخور  غذاهارو بانون بربری بخور  وعده ...

مجرد بودم عالی بودم    الان وزنم سده ۴۳  چونوحرص جوش میخورم  منم براش گفتم    توم زرافه ای با این قدت

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2706