2733
2734
عنوان

همسرم برام میگه اسکلت دلم شکست 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 20 پست

چرا مث یه عروسک تا شوهر ایراد میگیره میخاین همه جاتونو عوض کنید 

بد نیستا ن اتفاقا خوبه ب نظرشون احترام میزارین ولی کاش کمی علایق خودتونم مهم بود

برو باشگاه تا حجم بگیری و خوش هیکل تر بشی چرا میخای چاق بشی الکیم این مکمل و... رو نخور 

کاربری دوم😐_ اینجِی سودیش کُجِیس 😐😑⁩_ یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😐⁦✌️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم خودتو تغییر نده مگه موقع ازدواج اندامت جور دیگه ای بود؟

اره    حوب بودم 

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
عکستو بزارررر

😐😐😐😐😐😐😐😐 

عکس_نذارید#  

مردوقیح_درکمین_است#  

مگه خبرندارید تو‌اون پیج لعنتی عکس نی نی سایتیا رو‌میذارن ؟؟؟

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
مجرد بودم عالی بودم    الان وزنم سده ۴۳  چونوحرص جوش میخورم  منم براش گفتم   ...

برنامه افزایش و کاهش وزن هم هست ،نصب کن خیلی خوبه

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
مجرد بودم عالی بودم    الان وزنم سده ۴۳  چونوحرص جوش میخورم  منم براش گفتم   ...

عزیزم هرچی هم چیزای پرکالری بخوری و به خودت برسی،وقتی حرص بخوری همش میسوزه

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄