2733
2734
عنوان

دختر داییم پزشکی قبول شده

| مشاهده متن کامل بحث + 9943 بازدید | 52 پست
بخدا حسودی نمیکنم من خودمم خوشحال شدم وانگیزه گرفتم اما منو دختر خالمم کنکوری بودم حالا من هیچی دختر ...

من بودم سکته میکردم   حسودی که سهله اووف سرم یه خیرببینین اب قند بدین افت فشار کردم 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
واااااای خدا هر کی قبول میشه بقیه دوستاش میگن اخه از بس خرج کرد🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزم من از خودمم که نمیگم چیزی بوده که خود مادرش به مادرم من گفته

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موفق باشید و عاقبت بخیر❤

ممنون از محبتت عزیزم ❤

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
من بودم سکته میکردم   حسودی که سهله اووف سرم یه خیرببینین اب قند بدین افت فشار کردم

😂😂چرا آخه ان شاءالله موفقیتای بعدی نصیب همه بشه  

2728
سه رقمی شد ..آره درسش خوب بود  سال کنکورش خانوادش خیلی خرجش کردن طوریکه پزشک تغذیه داشت وبهش م ...

پزشک تغذیه😐؟ بدبخ داداشم 

خودش نشست ی سال مث چی خوند فقد تست میزد رتبش س رقمی شد تازه میگفتیم چرا دورقمی نشدی😂

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
بله قطعا همین طوره  ولی اینکه من بخوام تبریک بگم میتونم یه زنگ بزنم به خود طرف شاید من خوشم ن ...

خب قبولیش سخته اگه راحت بود که همه دکتر بودن منم فامیلتون بودم استوری براش میذاشتم .شما چی قبول شدی؟

2738
😂😂چرا آخه ان شاءالله موفقیتای بعدی نصیب همه بشه  

شت تو نمیدونی من سر پرستاری  اوردن دخترعمم چقد استرس داشتم همش خانم دکتر صداش میکردن حالا خوبه هیچی نبودا همش میگفتن باهوشه حتما میاره دورشو میگرفتن عموی بی شعورم سر تولد منم حتی تبریک نمیگف ولی واس اون کلی چیزمیز میگرفت بدبخ خودم حق داشتم حسودبشم با روان ادم بازی میکردن اخرشم هیچ پخی نشد به همین قسم چهارسال پشت کنکور موند الانم دیده اوضاعش وخیمه رفته دانشگاه غیردولتی   

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران

خب به نظرم درست میگن اگه تبریک گفتنی هست مستقیما برن به خودشون بگن این استوری کردن خوب نیست چیزی رو که میتونن مستقیما به خودشون بگن چرا باید عمومی بشه وقتی عمومی میشه خب ممکنه بعضی ها هم ناراحت بشن با وجودی که تلاش کردن نتونستن نتیجه دلخواه رو بیارن 

از طرفی دیگه واقعا این زوم کردن و ارزش گذاری روی یه رشته و شغل اصلا خوب نیست واقعا دکتری چه ارجحیتی نسبت به شغلای دیگه داره همشون سرجای خود برای کشور لازم و ضرورین و ارزش گذاری بی دلیل باعث شده که الان دکتری شده تجارت نه درمان مردم 

دکتر به حکیم های قدیمی میشه میگفت که بدون هیچ وسیله و امکاناتی بیماری رو تشخیص و درمان میکردن نه بیشتر دکترای الان که با هزارجور وسیله و امکانات حتی نمیتونن بیماری رو تشخیص بدن چه برسه به درمان چون بیشتر به خاطر پولشه که میرن سمت این رشته نه علاقه و علم و درمان با عذرخواهی از پزشک های معدود با علم و با انصاف 

پزشک تغذیه😐؟ بدبخ داداشم  خودش نشست ی سال مث چی خوند فقد تست میزد رتبش س رقمی شد تازه میگفتیم ...

برادرتون خیلی پشتکار داشته 👏ولی عوامل محیطیم بی تاثیر نیست

2706