2737
2734
عنوان

دختر داییم پزشکی قبول شده

| مشاهده متن کامل بحث + 9943 بازدید | 52 پست
خب به نظرم درست میگن اگه تبریک گفتنی هست مستقیما برن به خودشون بگن این استوری کردن خوب نیست چیزی رو ...

حرف حق رو از این بشنو اسی خداییش حرف لایک داره

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
خب قبولیش سخته اگه راحت بود که همه دکتر بودن منم فامیلتون بودم استوری براش میذاشتم .شما چی قبول شدی؟

بله درست میگید ولی از الان میگن خانوم دکتر خداییش بنظرم من طبیعی نیست حتی اگه خود منم بودم بنظرم خیلی بی معنی بود هنوز هیچی نشده بیان بگن دکتر..قبولی پزشکی تازه اول راهه ۷ سال باید تلاش کنی که تازه پزشک عمومی بشی 

حسابداری

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به نطرم تو هم‌براش استوری بذار نگن حسودی کردی

بهش زنگ میزنم عزیزم

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
خب به نظرم درست میگن اگه تبریک گفتنی هست مستقیما برن به خودشون بگن این استوری کردن خوب نیست چیزی رو ...

👏👏👏

2728
بله قطعا همین طوره  ولی اینکه من بخوام تبریک بگم میتونم یه زنگ بزنم به خود طرف شاید من خوشم ن ...

اول میگی چرا واسه بقیه که رشته های دیگه قبول شدن استوری نمی‌ذارن بعد میگی شاید خوشش نیاد واسش استوری بذارن

کمتر حسودی کن تلاش کرده نتیجه گرفته بقیه هم خوب میکنن تشویقش میکنن

اول میگی چرا واسه بقیه که رشته های دیگه قبول شدن استوری نمی‌ذارن بعد میگی شاید خوشش نیاد واسش استوری ...

بله درسته عزیزم 😊❤

بله درست میگید ولی از الان میگن خانوم دکتر خداییش بنظرم من طبیعی نیست حتی اگه خود منم بودم بنظرم خیل ...

باشه گلم همین که قبول شده نصف بیشتر راهو رفته .بهت تبریک میگم شما هم ان شالله موفق باشی.

در ضمن موفقیت تو یه بعد زندگی ( دختر داییتون منظورمه)ضامن خوشبختی نیست .

امیدوارم هر دوتون خوشبخت و عاقبت به خیر بشید.

باشه گلم همین که قبول شده نصف بیشتر راهو رفته .بهت تبریک میگم شما هم ان شالله موفق باشی. در ضمن موف ...

ممنون عزیزم ❤

2740