2703
2553
عنوان

دختر داییم پزشکی قبول شده

9849 بازدید | 52 پست

هیچی کل فامیل براش استوری گذاشتن وتبریک 

حالا من حسودی نمیکنم ولی فاز اینایی که استوری میذارن نمیفهمم ..مگه بقیه رشته ها رشته نیستن مگه بقیه کنکوریا فامیل دل ندارن😂

بعد جالبه میگن تبریک خانم دکتر آقا بزارین این حداقل جلد کتابای پزشکی ببینه بعد بگین دکترررر

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چون خواهان زیاد داره و سخته قبول شدن ضمن اینکه امسال هم‌ میگن فوق العاده سخت بوده واقعا افرین بهش

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
خب آدم خوشحال میشه میبینه تلاش های ینفر نتیجه داده

بله قطعا همین طوره 

ولی اینکه من بخوام تبریک بگم میتونم یه زنگ بزنم به خود طرف

شاید من خوشم نیاد بقیه موفقیتم جار بزنن 

درضمن مگه پزشکی فقط رشتس ..ده پشت اونور تر از فامیلمونم فهمیدن پزشکی قبول شده

خود طرف هنوز هیچی نگفته 😂

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
اصلا حسودی نمیکنی😁اصصصصلا

نه خواهر حسودی کجا بوده 😂

بخدا منم براش خوشحالم چون میدونم واقعا تلاش کرد

2706