2733
2734
عنوان

دختر داییم پزشکی قبول شده

| مشاهده متن کامل بحث + 9943 بازدید | 52 پست
رتبش چند شد ،درسش زرنگ بود تو مدرسه؟

سه رقمی شد ..آره درسش خوب بود 

سال کنکورش خانوادش خیلی خرجش کردن طوریکه پزشک تغذیه داشت وبهش میگفت چی بخوره 

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
نه خواهر حسودی کجا بوده 😂 بخدا منم براش خوشحالم چون میدونم واقعا تلاش کرد

خودتون چی قبول شدین

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا حسودی نکن جانم بیچاره زحمت کشیده به پزشکی رسیده

بخدا حسودی نمیکنم من خودمم خوشحال شدم وانگیزه گرفتم اما منو دختر خالمم کنکوری بودم حالا من هیچی دختر خالم پرستاری آورد چرا برای اون چیزی نذاشتن

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚
واقعا تبریک داره....انگار داره به یه جاییت فشار میادا😁

عزیزم درست صحبت کن تاپیک جنبه فان داره 🌹

2740
خودتون چی قبول شدین

من حسابدار قبول شدم 😊

روزی چند ساعت میخوند؟

اطلاع ندارم عزیزم ولی میدونم هم تلاش کرد هم خانوادش خیلی حامی بودن 

حسودی نکردنتو دوست دارم😁😛

ولی خب خیلی کار دختر خالت شاهکار بوده

همه رشته ها ارزشمندن، ولی قبول شدن تو اونایی که رقابت به شدددت بالایی براش هست طبیعتا نشانه عزم و اراده قوی، تلاش بسیااار زیاد و هوش بالاست

تعاریفی که ازس میشه لیاقتشه

دیگه خیلی اما و اگر توش نیارید😁

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706