2733
2734
عنوان

خونه کی بهم ریخته هست، الان میخاین جمع کنید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه قلوهای من تمام پشتی و اسباب بازی ها و پتو ها رو ریختن وسط حال🥲🤦‍♀️ که این کار هر روزشونه... ا ...

ای جووونم عسکشونو موووخوام

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731
مگه با دست میشوری؟

نه خونه تکونی میکنم اول پاییز، بعدم چون تازه اسباب کشی کردم میخام برا زمستون ک زایمان دارم خونم تمیز بمونه، آخه بعضی چیزا رو نمیشه انداخت ماشین 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

پسرم بخوابه شروع میکنم بیدار باشه به دست و پام میپیچه نمیزاره 

اول حیاط رو جارو میزنم و آب پاشی جارو و گردگیری شستن لباس شستن ظرفا راه پله رو تمیز میکنم ریخت و پاشای تو خونه رو جمع میکنم بعدم شام بزارم.

دانش آموخته طب سنتی🥰
2738
نه خونه تکونی میکنم اول پاییز، بعدم چون تازه اسباب کشی کردم میخام برا زمستون ک زایمان دارم خونم تمیز ...

وای منم اواخر دی زایمان میکنم.شهرما هنوز گرمه گذاشتم سرد شد درو پنجره هارو بستم خونه تکونی اساسی کنم

ای خداااا دلم رفت واسشون خداحفظشون کنه عزیززززم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ای خداااا دلم رفت واسشون خداحفظشون کنه عزیززززم

یه شر و فضولین که نگو🥲😂

ممنون عزیزدلم🥰😘

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
یه شر و فضولین که نگو🥲😂 ممنون عزیزدلم🥰😘

الهییی وای جدی غش کردم براشون🤩🤩

2706