2737
2734
عنوان

خونه کی بهم ریخته هست، الان میخاین جمع کنید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 46 پست
سه قلوهای من تمام پشتی و اسباب بازی ها و پتو ها رو ریختن وسط حال🥲🤦‍♀️ که این کار هر روزشونه... ا ...

😂😂😂😍آخییییی 1401 ماهم این داستان هارو داریم 😣

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
عکس خونه های ترکید تونو بذارین ببینم من مطمئنم دوتا وسیله رو زمینه میگین ترکیده مال منو ببینین چی می ...

من سینک داره سرریز میشه از بس ظرف کثیف هست 😭

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول خرید ،بعد گردگیری، بعد جاروبرقی ، بعد تی زدن، بعد سرویس بهداشتی ها .

، ظرفا کدوم مرحله بودن  

وای منم اواخر دی زایمان میکنم.شهرما هنوز گرمه گذاشتم سرد شد درو پنجره هارو بستم خونه تکونی اساسی کنم

کدوم شهری؟ ما تبریزیم، تا 10 روز آینده دیگه بارون میاد چیزی خشک نمیشه، یه کناره هم دارم ک امروز باید بشورم امروز کلیییییی کاردار 

2731
خداروشکر خونه‌مرتبه مرتبه😍 میخوام صبحونه بخورم  البته صبحونه که نه ظهرونه😂😂🤣🤣

خوشبحالت گشنمه پریود شدم سردرد کمردرد دلدرد دارم اسباب کشی هم دارم دوتا بچه کوچیکم دارم شوهرم ماموریته مامانم اومده کمک ولی بنده خدا خودش پاهاش درد میکنه🤧🤧🤧😓

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2740
بله عزیزم....نمیتونم ترکش کنم تو نت زدم نوشته بود روزی یه لیوان کوچولو مشکلی نداره

اره منم خيلي وابسته ش هستم 

يه روز درميون يه فنجون كوچيك ميخورم همش عذاب وجدان دارم 

چه جالب هفته هامون هم يكيه☺️☺️

من فقط تو سرم‌میزنم‌ بعدش رو مبل میفتم‌هدفون تو گوشم به یاد مادرم‌گریه میکنم شوهرم میگه چته بچم میگه یادنه مامانو افتاده بعدش میگه خونه رو میخای جم کنی گریه کن نه مامانت وقت زیاده

خودت تنهایی میشوری؟ من جنوبم

آره سنگین نیست خودم تو حیاط میشورم میزارم خشک بشه شب بندازم سره جاش