2733
2734

شیرولرم باشه، مایع ماست رو اگه ترشه زیاد نزن، بعد از بستن ماست یه شبانه روز بذار تو یخچال قاشق بهش نزن تا سفت بشه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شیرت بذار جوشید ولرم ک شد بهش ماست اصافه کن خوب هم بزنم بزارش لای یه پارچه جای گرم یه چهار پنج ساعت خودشو میگیره بزارش تو یخجال نوش جان کن کار خاصی ندارع من همیشه میذارم

2731

من شیر که تقریبا گرمه گرمه بهش ماست میزنم بعد چندبار تو‌ قابلمه و‌ ظرف جا به جاش میکنم بعدشم دورظرفمو  با دستمال میپیچم میدارم جای گرم بعد از هشت ساعت میدارم داخل یخچال به مدت یک روز هم سفت میشه هم ترش بعد که ازش بریدم یه اسفنج میذارم توش که آب اضافشو بکشه

شوهرم امشب گذاشت کامل سرد شد بعدشم جای خنک گذاشتش نمیدونم چجوری میشه ولی فک کنم شیرین شه

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است  

باید اون ماستی که میزنی به شیر ،شیرین باشه تا ماستت شیرین شه و اگر ترش باشه ماستت هم ترش میشه.شیرت ولرم باشه جوری که فقط ڱرم باشه .اپر شیرت سرد باشه ماستت نمیگیره و اگر خیلی گرم باشه خراب و بریده بریده میشه.برای گرفتنش هم درش رو سفت ببند بزار یه گوشه یه پارچه یا پتوی نه خیلی کلفت و نه نازک بکش روش و کاریش نداشته باش تا ۴ یا۵یاعت

ببین شیر خوب بجوش حداکثر ۷ دقیقه از لحطه جوش آمدن با شعله کم 

شیر حتما پر چرب گاوی باشه

ماست حتما چکیده شیرین

ظرفی که ماست قرار توش درست بلشه بهتر قابلمه روحی یا ظرف سفالی

به ازای هر کیلو شیر ۱قاشق ماست 

حتما تو تابستان ظرف ماست حداقل ۴ ساعت داخل اتاق داخل پارچه با درب دارای دم کنی باشع

وقتی ماست بسته شد نیم ساعت درش بردار در فضای اتاق بزار بلشه بعد بدون در یک روز داخل یخچال 

اگر میخوای ترش باشه ۱ قاشق فلزی داخل ظرف ماست بزار و حداکثر ۳ روز بزار در دمای اتاق بیرون یخچال 

ببین شیر خوب بجوش حداکثر ۷ دقیقه از لحطه جوش آمدن با شعله کم  شیر حتما پر چرب گاوی باشه ماست ...

یه کلیپ دیدم یه قاشق شکر زد موقع جوشیدن به شیرش منم ندونستم و زدم بنظرت شیرین میشه ماستم؟! خودم و‌همسرم ماست شیرین دوست نداریم پنج قاشق هم ماست محلی زدم از مغازه لبنیاتی خریدیم برای پنج کیلو شیر 

باید اون ماستی که میزنی به شیر ،شیرین باشه تا ماستت شیرین شه و اگر ترش باشه ماستت هم ترش میشه.شیرت و ...

یه کلیپ دیدم بهش یه قاشق سکر اضافه کرد موقع جوشیدن منم همونکارو کردم بنظرت چرا این کارو کرد ؟! خارجی بود توضیح نداد ترجمه فقط مواد مورد نیاز داشت

من شیر که تقریبا گرمه گرمه بهش ماست میزنم بعد چندبار تو‌ قابلمه و‌ ظرف جا به جاش میکنم بعدشم دورظرفم ...

خبرم کن حتما که چجور میشه من گذاشتم ولرم بشه و براش یه جای حسابی گرم درست کردم سه تا پتو زدم روش گوشه اتاق درسم بستم حسابی گرم میشه  برای ترش شدن باید بیشتر بیرون بمونه؟! یه کلیپ دیدم بهش موقع جوشیدن یه قاسق شکر زد منم زدم نمیدونم چجوری بشه 

عزیزم شیرت بذار جوشید ولرم ک شد بهش ماست اصافه کن خوب هم بزنم بزارش لای یه پارچه جای گرم یه چهار پنج ...

چیکار کنیم ترش بشه 

چیکار کنیم شیرین بشه 

چیکار کنیم حسابی چرب باشه؟! 

یه کلیپ دیدم یه قاسق شکر بهش زد منم زدم نمیدونم چجور بشه 

2706