2737
2739
عنوان

قرص مترژن برای بقایا

| مشاهده متن کامل بحث + 21567 بازدید | 54 پست
کورتاژ سخت بود؟  شما با این قرص سقط کامل کردید یا برای دفع بقایا استفاده کردید؟

کورتاژ نه بیهوشم کردن دردو عوارض نداشتم اصلا

برا بقایا ۲ واحد دیگه قرص دادن ولی خب چون تحرک نداشتم دفع نشد برا همون کورتاژم کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آویشن خون ریزیتونو بیش از حد زیاد نکرد؟

نه ولی برا من هرچی بود دفع میشد کل پریودم میشم میخورم اگ عفونت دارم میاد 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2731
اول ۲۰ هفته

یک سانت بقایا داشتم حجمشو نوشته یک سی سی خدا کنه همینم دفع شه لکه بینی دارم مترژن ام میخورم تا سه روز دیگه.یک سوال ادم باز پریود میشه؟؟؟وقتی قطع نمیشه چی

یک سانت بقایا داشتم حجمشو نوشته یک سی سی خدا کنه همینم دفع شه لکه بینی دارم مترژن ام میخورم تا سه رو ...

منم بقایا داشتم دکتر گفت ترجیح میدم کورتاژ کنی بعد کورتاژم گفت خوب شد انجام دادیم بوی عفونت میداد که اصلا خوب نبود میموند تو بدنت 

اره پریود میشی من بعد اینکه لکه بینیم قطع شد پریود شدم 

البته من سینه هام به شیر هم اومد کلا هورمونام بهم ریخت

منظورتو از وقتی قطع نمیشه متوجه نشدم

2738
منم بقایا داشتم دکتر گفت ترجیح میدم کورتاژ کنی بعد کورتاژم گفت خوب شد انجام دادیم بوی عفونت میداد که ...

من هفتم سقط کردم.تا امروز همش لخته خون میاد میگم میگن باز هفتم باید پریود شم .یعنی با همین لخته باز پریود میشم؟؟؟خیلی خستمه از بس پد گذاشتم

منم بقایا داشتم دکتر گفت ترجیح میدم کورتاژ کنی بعد کورتاژم گفت خوب شد انجام دادیم بوی عفونت میداد که ...

ببخشید زیاد سوال میپرسم اولین بارمه .و به هیچ کسی نگفتم تنها جایی سوال میپرسم همین نی نی سایته