2737
2739
عنوان

قرص مترژن برای بقایا

| مشاهده متن کامل بحث + 21579 بازدید | 54 پست
گفتم یک سی سی ..اره سونو کردم نوشت هموژن سایز ۱۷ ۹ ۱۴ تقریبی یک سی سی.قرص که نزدیک بیست تا بیشتر ...

خب من فردای سقط سونو کردن بقایا دفع نشده بود کورتاژ کردن که بقایا نمونه شما بعد ۴ روز هنوز بقایا داری؟ سونو برات انجام ندادن که ببینن بعد ۴ روز شرایط چیه؟ بعد چرا انقدر شیاف زدن بهت من کلا ۸ واحد ۵ تا زیر زبونی ۳ تا واژنی بهم دادن ۲ تاشم بعد سقط بود دادن زیر زبونی برای بقایا که دفع نشد 

عزیزم دکترتو عوض کن سریعتر برات یه کاری کنه این خونریزی زیاد خوب نیست تا بقایا تو بدنته خونریزیت قطع نمیشه

خب من فردای سقط سونو کردن بقایا دفع نشده بود کورتاژ کردن که بقایا نمونه شما بعد ۴ روز هنوز بقایا دار ...

ببین من از بیمارستان فرار کردم اومدم خونه تا تونستم دفع کنم .من سیستم هورمونیم مشکل داره برای اینکه نترکوننش فرار کردم وگرنه اونجا بس که ده دقیقه یکبار معاینه میکردن ببخشید اینقدر تحریک شد که سه تا شیافت همزمان میزاَشتن واژن دیکه حتی با یک انگشت داخل نمیرفت دو تا زیر زبونی هر دو ساعت یعنی جونمو برداشتم فرار کردم.بعد دو روز اومدم خونه دیکه شروع کردم دفع کردن بدنم باز شد بهشون گفتم دست نمیره توش گفت طوری نیست تحریک شده به خاطر معاینه هامون!!!!به شوهرم گفتم بیا شده جسد منو ترخیص کن منم دبگه سونوگرافی خوب رفتم گفت یک سی سی با اولین پریودیت میره خیالت راحت ولی با این لخته ها کی قطع میشع کی پریود میشم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من از بیمارستان فرار کردم اومدم خونه تا تونستم دفع کنم .من سیستم هورمونیم مشکل داره برای اینکه ...

وای چرا اینطوری کنن معاینه برای چی؟ 

کاچی بخور خودتو تقویت کن بعد اگه میخوای من دکترمو معرفی کنم باهاش صحبت کن راهنماییت کنه 

پریودتم بعد قطع شدن این خونریزیا و لکه بینیاس من یکماه بعد تموم شدن لکه بینی پریود شدم 

نه دفع نشد،بعش رفتم سونو گفت هنوز بقایا داری،یه دوره قرص ال دی مصرف کن،تا باپریودت دفع بشه،و تو پریو ...

سلام‌ ببخشید ی سوال‌ قرص ال دی ک خوردین خونریزیتون قطع شد کامل ؟ من تو هفته نزدیک چهارم سقط کردم اما ب شدت حالم وخیم شد بردنم بیمارستان و داروی مسکن ک زدن بهم ب اندازه ۱۵ میل بقایا مونده با مترژن دفع نشد کامل دکتر گفت کورتاژ نیازی نیست ولی خونریزی و درد دارم بهم قرص یاسمین داد گفت بخور بعد قطع کن میخوام ببینم خونریزیو قطع مبکنه؟ 

2728
سلام‌ ببخشید ی سوال‌ قرص ال دی ک خوردین خونریزیتون قطع شد کامل ؟ من تو هفته نزدیک چهارم سقط کردم اما ...

سلام عزیزم،من دکتر برای قطع خونریزی قرص مفنامیک اسید برام نوشته بود که روزی ۳تا بخورم،ولی قرص یاسمین نمیدونم باعث قطع خونریزی میشه یانه،حالا یه خانم دکتر هست تو واتساپ میتونی پیام بدی ازش بپرسی،خواستی بگو شمارش رو بهت بدم

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
آره ممنون میشم بدین

09058553815اینه عزیزم

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2740
ایشالله برام دعا کنید به کورتاژ نرسه

سلام عزیزم.میدونم مدت زیادی از پیامتون گذشته ولی میخواستم بپرسم شما اخر کورتاژ کردین یا با قرص حل شد؟

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.