2726
عنوان

قرص مترژن برای بقایا

21322 بازدید | 54 پست

8 تا قرص خوردم تا الان

لخته های زیادی دفع کردم و خون ریزیم به شدت زیاده

ضعف و سرگیجه دارم 

خداروشکر درد آنچنانی نداشتم

ولی از خون ریزی زیاد میترسم یه بلایی سرم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خوردم،ولی همزمان بامترژن قرص منامیک اسید هم روزی ۳تا برای کم کردن خونریزی دکتر بهم داده بود،به دکترت بگو شاید بهت بده

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
ن دکتر تجویز کرد 

دیگه خونریزیو اینا طبیعیه داری دفع میکنی فقط به من گفته بود یدونه شیاف کنم یدونه زیر زبونی هم زمان بزارم شما راه برو با کمک کسی که بقایا نمونه دفع بشه کامل

بعد کاچیو عصاره گوشت درست کن بخور حتما 

منم خوردم،ولی همزمان بامترژن قرص منامیک اسید هم روزی ۳تا برای کم کردن خونریزی دکتر بهم داده بود،به د ...

بهشون گفتم مسکن مصرف کنم گف نه فقط اگه درد شدید داشتی میتونی شیاف دیفلوفناک استفاده کنی چون مسکن ها انقباض رحمو کم میکنه

حالا باز ازشون میپرسم

شما با این قرص کامل بقیا رو دفع کردید؟ 

علاوه بره قرص برای تحرک و دمنوش چ کار های انجام میدادی؟

دیگه خونریزیو اینا طبیعیه داری دفع میکنی فقط به من گفته بود یدونه شیاف کنم یدونه زیر زبونی هم زمان ب ...

اوکی خیلی ممنون

به من گف هر هشت ساعت یه قرص

شما موقع مصرف چه کار های دیگه کردید تحرک داشتید دمنوش میخوردید؟ 

نه دفع نشد،بعش رفتم سونو گفت هنوز بقایا داری،یه دوره قرص ال دی مصرف کن،تا باپریودت دفع بشه،و تو پریودم دفع شد،چند روزه سقط کردی؟

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
بهشون گفتم مسکن مصرف کنم گف نه فقط اگه درد شدید داشتی میتونی شیاف دیفلوفناک استفاده کنی چون مسکن ها ...

اره دکتر طب سنتی هم رفتم،یه سری دمنوش ها بهم داد که به دفع کمک کنه،مثل پونه آویشن،عسل وسیاه دانه،کنجد

نه دفع نشد،بعش رفتم سونو گفت هنوز بقایا داری،یه دوره قرص ال دی مصرف کن،تا باپریودت دفع بشه،و تو پریو ...

من 20 روز پیش سقط کردم

ولی بعد از پنج روز سونو دادم گف بقایا داری

دکتر بهم قرص ال دی داد گف روزی دوتا بخور تا 10 روز

بعد 10 روز به خون ریزی میوفتی

بعد ک خون ریزیت از حالت لکه خارج شد مترژن بخور هر هشت ساعت

الان 8 تا قرص خوردم 12 تا دیگه مونده

نه دفع نشد،بعش رفتم سونو گفت هنوز بقایا داری،یه دوره قرص ال دی مصرف کن،تا باپریودت دفع بشه،و تو پریو ...

دعا کنید با این قرص دفع شه چون اگه دفع نشه باید کورتاژ بشم

2706