2733
2739
عنوان

قرص مترژن برای بقایا

| مشاهده متن کامل بحث + 21567 بازدید | 54 پست
اره دکتر طب سنتی هم رفتم،یه سری دمنوش ها بهم داد که به دفع کمک کنه،مثل پونه آویشن،عسل وسیاه دانه،کنج ...

پونه آویشن میخوردم ولی وقتی خون ریزیم زیاد شد ترسیدم با خوردن اینا زیاد تر شه از پا در بیام

اوکی خیلی ممنون به من گف هر هشت ساعت یه قرص شما موقع مصرف چه کار های دیگه کردید تحرک داشتید دمنوش ...

من ساعت ۱۰ شب دو واحد ساعت ۲ دو واحد دیگه ساعت ۶ صبح هم دو واحد دیگه برام استفاده کردن

تحرک نداشتم چون افت فشار شدید داشتم اجازه ندادن پاشم اخرم مادرم با اصرار کمکم کرد راه برم تا دردام شروع شدو دفع کردم ولی خب چون راه نرفتم بقایا داشتم کورتاژ کردم 

دمنوشو اینا نه نخوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مفنامیک اسید برای کم کردن خونریزیه،مسکن نیست

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2728

بجای قرص آویشن میخوردی  من سقط داشتم فقط آویشن خوردم وقتی رفتم دکتر سونو انجام داد رحم تمیز بود البته تحرک وپیاده روی هم عالیه 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
من 20 روز پیش سقط کردم ولی بعد از پنج روز سونو دادم گف بقایا داری دکتر بهم قرص ال دی داد گف روزی د ...

خب احتمالا باقرص ال دی دفع میکنی،خونریزیت هم به خاطر دفع بقایاست،نگران نباش

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
من ساعت ۱۰ شب دو واحد ساعت ۲ دو واحد دیگه ساعت ۶ صبح هم دو واحد دیگه برام استفاده کردن تحرک نداشتم ...

کورتاژ سخت بود؟ 

شما با این قرص سقط کامل کردید یا برای دفع بقایا استفاده کردید؟ 

2740
دعا کنید با این قرص دفع شه چون اگه دفع نشه باید کورتاژ بشم

انشاالله،پیاده روی کن،تحرک داشته باش،دفع میشه به امید خدا

بجای قرص آویشن میخوردی  من سقط داشتم فقط آویشن خوردم وقتی رفتم دکتر سونو انجام داد رحم تمیز بود ...

کنار قرص آویشن پونه دم میکردم ولی وقتی خون ریزیم زیاد شد ترسیدم دیگه

تحرکم کمو بیش دارم

شما روزی چقد پیاده روی میکردید؟ 

کنار قرص آویشن پونه دم میکردم ولی وقتی خون ریزیم زیاد شد ترسیدم دیگه تحرکم کمو بیش دارم شما روزی چ ...

دو ساعت عصر ولی روزی دو لیوان دم نوش اویشن میخوردم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭