2237
2217
عنوان

شپش سر

200 بازدید | 20 پست

سلام خانوما.یه سوال داشتم ممکنه شامپو بدن که به سر بزنی شپش بگیری؟؟؟

دخترم پوست بدنش و پوست سرش خیلی خشک بود و میخارید دکتر یه شامپو بدن داد ک گفت به موهاشوم بزنم،پوستش که خوب شد من بازم ادامه دادم و ازهمون شامپو واسه سرش استفاده کردم حالا۲ماهه هم دخترم و هم خودم شپش میگیریم و خوب میشه و دوباره میگیریم تقریبا۲هفته ای میشه که قشنگ پاک شده سرمون و خوب شدیم ۲روز پیش دخترم بردم حموم و ازهموم شامپو زدم و امروز دیدم روی سر هردوتامون رشکِ،میگم نکنه ازهمون شامپو باشه

از اطرافیان هم مطمئنم که کسی نداره و تو خونه هم همه لباسا و روبالشتی ها رو شسته بودم

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240
فک میکنی سرت پاک شده صد در صد از تخم‌هاش تو سرتون‌مونده و تبدیل به شپش میشه.فک‌نکنم  از شاپو با ...

آخه بازم نگامیکردم سرش و با شونه نانو شونه میکردم ولی هیچی نبود

نه شپش حشره هست فعل و انفعال شیمیایی نیست که از شامپو بیاد . موجود زنده هست . زنجیره اش توی سرتون قطع نشده . حشره در مراحل اولش در حد یه نقطه ریز و سیاه هست واقعا تشخیصش سخته . من این مشکلو داشتم اگر دوست دارید تاپیک منو در این مورد بخونید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

شامپو لیندان گیلارینکو بگیرین از داروخانه در درمان شپش بسیار موثره

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺
آخه بازم نگامیکردم سرش و با شونه نانو شونه میکردم ولی هیچی نبود

منم دوبار پسرم از مدرسه گرفته با چراغ قوه سرشو نگا میکردم قشنگ‌مشخص میشد .حالا یه راهکار بهت میدم هروقت رفتی حموم با دخترت رو سرتون نرم کننده بریز جوری که قشنگ لیز بشه بعد با اون‌شونه مخصوصا هی شونه کن بزن تو یه تشت آب قشنگ مشخص میشه اگه چیزی باشه این کارو ایتقدر تکرار کن هروقت رفتی حموم تا تموم بشه تخم هاش 

2050
نه شپش حشره هست فعل و انفعال شیمیایی نیست که از شامپو بیاد . موجود زنده هست . زنجیره اش توی سرتون قط ...

شامپوی ضد شوره مدیلن برای موهای چرب واقعا با این خوب شد موهاش؟؟؟من شامپو ضد شپش دای لیس گرفتم و به فاصله۱هفته زدم و۸ساعتم باید باشه واسه واسه۲،۳هفته خوب بود

2244
منم دوبار پسرم از مدرسه گرفته با چراغ قوه سرشو نگا میکردم قشنگ‌مشخص میشد .حالا یه راهکار بهت میدم هر ...

همین کارو کردم تمیز میشد قشنگ ولی بعد۲هفته بازمیگرفتیم

به سرتون تاید زدید؟؟

اره تایددستی من حتی ازشامپوکه گفتن توش سم داره ترسیدم بعدتوحموم باشونه ریزشونه کن البته بعدتایدنرم کننده موبزن وشونه کن تمییزمیشه اگه رشکی هم بمونه بادست بکش بیرون

1718