2733
2739
عنوان

خانومای متاهل بیاید شوهرای شماام اینجورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 133 پست
دقیقا من باید حالمو ببرم😂😂اخه دارم میرم خونه پدرم اینا الان توراهم اونا شهرستانن الان بحث شروع میش ...

عزیزم حالا بخاطر پدرت رعایت کن بزار دلش خوش باشه ولی تو خونه شوهرت بتازون😄😄😆😆😂😘🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خب اما نظر دادن متفاوته. اینکه در مورد مثلا رنگ و مدل لباس همدیگه نظر بدن و مشورت بگیرن فرق می‌ ...

بله هرکس باید خودش تصمیم بگیره درسته 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
مجردی معمولی بودم مانتو تا زانو شالم در حدی که یه چیزی روسرم باشه  نامزد کردم هی میگفت بکش جلو ...

افرین خیلی خوبه اینجور حالش ببر پس

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2742
عزیزم حالا بخاطر پدرت رعایت کن بزار دلش خوش باشه ولی تو خونه شوهرت بتازون😄😄😆😆😂😘🥰

نه شوهرم میگه به پدرت بگو شوهرم مشکلی نداره . رو نده بهش برات تصمیم بگیرن 

فعلا که رفته اصلا نه نگاش کردم نه باهاش حرف زدم

چطوری دیدی؟مگه پاک نکرده بود پیاماش کجا پیام داده بود؟

نه شوهرم میگه به پدرت بگو شوهرم مشکلی نداره . رو نده بهش برات تصمیم بگیرن 

اخه عزیزم راس میگه ولی خوب ارزش نارتحت کردنشونو نداره تو بگو باشه ولی نگو ی موقع از دستت ناراحت نشه🥰🤩

2740

[QUOTE=208982239]اخه عزیزم راس میگه ولی خوب ارزش نارتحت کردنشونو نداره تو بگو باشه ولی نگو ی موقع از دستت ناراح

اخه پدرم عقایدش خیلی الکیه .اما منم بحث نمیکنم باهاش 

چه قدر شماها راحتین😳😑

یعنی بده ؟؟؟نظرا بخون اکثرا شوهراشون همینجورن 

تو واتساپ نه یادش رفته بود پاک کنه

تو واتساپ ؟؟کجا پیداش کرده اون خانومو 

2706