2733
2734
عنوان

چرا اینطورین بعضیاتون؟؟؟؟

242 بازدید | 26 پست

طرف تاپیک میزنه شوهرم خیانت کرده میگین بیخیال بابا همه مردا همینطورن طرف تاپیک میزنه شوهرم کتکم زد با مادرشوهرم دعوام شد حق با من بود ولی طرف اونو گرف شوهرم فیلم...میبینه شوهرم بداخلاقه شوهرم بی احترامی میکنه و.......درجواب کاربرا میگن همه مردا همیننن بیخیال!!!!ینی چی بجای اینکه بزنی دهن اون مردو بیاری پایین ادم شه همینطوری بهشون رو میدین که پرو تر میشن دیگه اصلا درک‌نمیکنم چرا مردای اطراف من اینطوری نیستن؟؟کجا همه مردا اینطورن؟وقتیم اینطورن جلوشون وایسین درست شن ن اینکه با فکر همه مردا اینطورن بیخیال شین😏😒😒😒

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

حرفات کاملا درسته و بدتر از این تاپیک ها اون تاپیک هاییه که استارتر مثلا میگه کی تا حالا از شوهرش کتک خورده بیاد دور هم باشیم یا مشابه موردی که گفتم !!!!!!!!!!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
حرفات کاملا درسته و بدتر از این تاپیک ها اون تاپیک هاییه که استارتر مثلا میگه کی تا حالا از شوهرش کت ...

دقیقاااا😐😑😑خب همینطوری تو سری خورن مرداهم پروتر میشن وقیح تر میشن 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقاااا😐😑😑خب همینطوری تو سری خورن مرداهم پروتر میشن وقیح تر میشن 

از وقتی عضو این سایت شدم خیلی چیزها رو از زندگی مردم متوجه شدم مثلا یکیش اینه که بعضی خانم علنا خَم شدن و همسر و خانواده همسر روی گردن شون سوارن!!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
از وقتی عضو این سایت شدم خیلی چیزها رو از زندگی مردم متوجه شدم مثلا یکیش اینه که بعضی خانم علنا خَم ...

من که فعلا مجردم 

اما بچه دار بشم بقران سه سال بچه ام تموم نشده با خودم میبرمش باشگاه 

که فقط مثل مامانش بتونه ضربه بزنه و همه رو قلع و قم کنه😂

بخدا ما خانوما هممممموووون باید بریم رزمی کار کنیم که رو به پسرا ندیم

استارتر حرف منم همینه  من اصلا چنان مردایی ندیدم اطرافم والا بالله از زمانی که اومدم نی نی سا ...

بخدا انقد از این چیزا ت این سایت دیدم پرام ریخته 

از وقتی عضو این سایت شدم خیلی چیزها رو از زندگی مردم متوجه شدم مثلا یکیش اینه که بعضی خانم علنا خَم ...

انقد تعجب میکنم اینچیزارو میبینم واقعا نی نی سایت سرزمین عجایبه

من که فعلا مجردم  اما بچه دار بشم بقران سه سال بچه ام تموم نشده با خودم میبرمش باشگاه  ک ...

بابای من همیشه تاکید داشت و داره من برم یاد بگیرم واسه دفاع از خودم😂😂😂

واسه من کتک زدن با خیانت یکیه بیزااارم از مردای دست بزن 😣😣😣😣😣😣

دقیقا مگ برده گرفتن

بخدا انقد از این چیزا ت این سایت دیدم پرام ریخته 

ما فقط تو سایت شنیدیم 

به قرآن 

به امیرالمومنین 

من با یه پسری بودم ۴ سال برام

عیدونه

شب چله

ولنتاین 

هدیه تولد که دیگه نگم 

روز دختر

هممممه چی میورد برام

تازه پول توجیبی بهم میداد

برام لباس و مانتو و پارچه همه چی می‌خرید

مدام ابراز احساسات میکرد

خیلی پسر خوبی بود

خوشگل و ماه بود

اونوقت در مقابل منه احمق تو طول ۴ سال ۳ مرتبه بهش نگفتم دوست دارم

همش طلبکار بودم ازش

همش از بالا نگاهش میکردم 

فکر میکردم نوکر منه 

کار نداریم از منم خیلی خوشگلتر بود

کلا ازش طلبکار بودم

بعد چهار سال که هنوز مثل چی بهش میپریدم یه بار گفت 

خداحافظ 

رفت که رفت 

الان بیا وضع و اوضاعشو ببین خاک تو سر من

اونوقت منع بیشعوووووور قدر موقعیتمو نمیدونستم 

کلید کرده بودم رو پسر عموم هام که یکیشون بیاد منو بگیره

بابای من همیشه تاکید داشت و داره من برم یاد بگیرم واسه دفاع از خودم😂😂😂

آره بخدا خیلی مهمه 

من سیزده ساله دارم رزمی کار میکنم تجربه بهم نشون داده که باید رزمی بلد بود 

بخدا خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه 

اینقدر به درد من خورده در برخورد با این پسرای پررو

ما فقط تو سایت شنیدیم  به قرآن  به امیرالمومنین  من با یه پسری بودم ۴ سال برام عی ...

وای شتتتتتتتت😐چقد بددد ینی گند زدی😐😂

آره بخدا خیلی مهمه  من سیزده ساله دارم رزمی کار میکنم تجربه بهم نشون داده که باید رزمی بلد بود ...

من خیلی دوس دارم علاقه دارم بنظرت برم بوکس یا کاراته یا کنگ فو؟یا چیز دیگ؟کدومش خیلی هیجانی و باحاله؟

2706