2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900030 بازدید | 158267 پست
ارمان جان من امروز روز 27سیکلمه صبح ناشتا تست وایتکس زدم قد ی توپ کف روش جمع شد نیم ساعت بعدم سر زدم ...

گلم فعلا برا ۴ نفر که تست زدن ، سه تاش درست بوده.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرضیه اینو ببین😭

اروم باش هیچی نیست ازمایش تو مرکز معتبر انجام دادی؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
اروم باش هیچی نیست ازمایش تو مرکز معتبر انجام دادی؟؟؟

اره خاک تو سرم😭

ازمایشگاه دنا تهران بررسی میکنه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اره عزیزم امروز ۲۳سیکلم دوشب اقدام کردم  میترسم به این زودیا کمرنگ نشه واسپرم ضعیف شه

ببین تو منتظر کمرنگ شدنش نباش. کیت مکس دیر کمرنگ میشه. شما امشب و فردا شب هم اقدامت رو برو حتما. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
فعلا که جواب غربالگری ریسک خورده😭

چته دختر... یه آزمایش دیگه میدی میبینی هیچی نیست

آروم باش... نگران نباش.. ان شاالله که خیره

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
چته دختر... یه آزمایش دیگه میدی میبینی هیچی نیست آروم باش... نگران نباش.. ان شاالله که خیره

خدایا من چقدر بدبختم،یک بار نشد خوشحال بشم بعده ازمایش هام.اون از ان تی ،این از غربالگری😭

2738
اره خاک تو سرم😭 ازمایشگاه دنا تهران بررسی میکنه

اروم باش فقط احتمالا دکترت برات ازمایش پیشرفته بنویسه 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
فعلا که جواب غربالگری ریسک خورده😭

ریسک چی خورده؟؟؟؟!!!!  آرامش خودتو حفظ کن عزیزم. بیخودی استرس نده به خودت و بچه. مطمئن باش هیچی نیست. اگه مشکلی بود تو ان تی معلوم میشد. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
اره خاک تو سرم😭 ازمایشگاه دنا تهران بررسی میکنه

ازمایشگاهش معتبره خداروشکر نگران نباش  اینا هم طبق همون هورمونا این داده هادبدست میارن

خدایا من چقدر بدبختم،یک بار نشد خوشحال بشم بعده ازمایش هام.اون از ان تی ،این از غربالگری😭

توکل بر خدا... نگران نباش

این الان آزمایش ان تیه یا برای انومالی آزمایش دادی؟

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

دوستان کاربر زیبایی۶۶ بی بی زد گفته هاله افتاده ۲ روز بد مجددا میزنه تا مطمئن بشه ک صددرصد بارداره یا نه