2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903804 بازدید | 158296 پست
آخه مرضیه جون من سه ماه پیش که دکتر بهم داد داروخونه ای احمق بهم نگفت که بذارم تو یخچال منم یه هفته ...

احتمالش هست ک خراب شده باشه حتما از یه متصدی داروخونه بپرس

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
رفتم پرونده تشکیل دادم پزشک خانوادم فقط بهم ب۶ داد گفت بقیش با متخصص هست نمیتونم داروخاصی بدم 

آها... نمیدونم والا... من پیش پزشکش نرفتم فقط واکسن زدم و صدای قلب رو گوش دادم و پیش مشاور تغذیه رفتم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینایی ک من تگ‌کردم خطا هم داشتن ولی خب تگ کردم نظرشون بپرسم. برای افتابگردونم هر کیو ک تگ میکردم گف ...

سلام مرضیه جون این عکس کیتامه به نظرت کی میره رواوج ؟؟؟

دیشبم اقدام داشتم 

2731
به نظر میاد که داره مثبت میشه. امروز روز ۲۳ سیکلی؟؟؟؟ کیت آخرت تقریبا میشه گفت مثبته. 

اره عزیزم امروز ۲۳سیکلم دوشب اقدام کردم 

میترسم به این زودیا کمرنگ نشه واسپرم ضعیف شه 

سلام عزیزم ان شاالله سنو اشتباه کرده باشه ونی نیت پسر باشه عزیزم چرا خودتوانقد  اذیت میکنی شما ...

سلام دوست خوبم.والا شوهر من اصلا دیگه نمیخاد این یدونه هم گفت باید سقط کنی.انشالله خدا به جفتمون لطف کنه هم نی نی شما هم من سالم و پسر باشه عزیزم.

با تو در نهایتم من♾
2740
سلام مرضیه جون این عکس کیتامه به نظرت کی میره رواوج ؟؟؟ دیشبم اقدام داشتم 

این دیگ‌شب اوج میره براساس کیت اخر باز غروب یه کیت بزنی بهتر میشه نظر داد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سانی جونم،چرا گفتی ته دلمون برا آرمان قرصه؟؟؟

چون یه بار داشتیم با سحر حرف میزدیم گفتم خیلی استرس  بچه ی ارمان رو دارم .نگرانم . 

بعد سحر گفت گل جااااااننننن بچش پسررررره به شهیدام بچش پسره استرس نگیر . 

ای

دخترو هرچی بگه همونه . 

واسه آفتابگردون سحر سریع اومد واسش نوشت آفتابگردون بچه پسره همین دیروز بهش گفت . 

اینجوری 🤗🤗

انشالله 🙏🙏🙏 خدایا هر وقت سرمو بالا میبرم میگم خدایا مشکل از کار همه بگشا میای به ذهنم . من روزی ۵۰۰ بار این جمله رو تکرار میکنم تو شبانه روز . 

♥️
سلام مرضیه جونم خوبی عزیزم چ خبر؟ عکس ان تیمو بازم بررسی کردی؟

والا من اصلا وقت نکردم امروز یه نگاه میکنم ببینم جایی خطا داره ک ما شانس پسر بودشن بالا ببریم

2706