2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1901834 بازدید | 158290 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ونسرین وشکلات تلخ فک کنم با همیم اینماه درسته?من امروز ١٩ سیکلم...سیکلام ٣٠ روزست ولی چون ١٤ سیکل ...

آره عزیزم منم 19سیکلمه. من دوبار بیبی زدم بخاطر آمپول مثبت شده    تا این حد عجولم یعنی  

روز سوم بعد از آمپول زدم پررنگ بود ولی امروزی کم رنگ تر. 

خواستم هفته بعد که بیبی میزنم زودتر به نتیجه برسم خخخخ

من 8روز از تزریقم میگذره ایشالا منم هشتم تست میزنم

بچه ها من ان شاءالله دارم میرم کربلا نایب الزیاره همتون هستم  فقط ۱۰ سیکلمه یه اقدام‌میرم دعا ...

ریحانه جان برای منم دعا کن ان شاالله اقا لیاقت داشتم خدا یه کاکل زری بهم بده نوکری اقا امام حسینو اقا ابالفضل کنه خیلی محتاجم به دعا....قبول باشه

2742
478بودالان خونریزی دارم دارم گزیه میکنم ای خدا

شاید  هماتوم داشتی... اگه میخواست دفع بشه الان در حال دردکشیدن بودی.. همه خونریزی ها سقط نیست نگران نباش... استراحت کن... گرمیجات نخور... چند روز دیگه که ۶ هفته بودی برو سونو

بچه ها معمولا میگن شیاف استفاده کن... من نمیدونم دقیق

از شکوفه بپرس

shokoofe_sooratim@

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2740
اگه چیزی خوردی اثر کرد لطفا به منم بگو آخرین بار ۶ مرداد پری شدم. از اون موقع هر کاری کردم پری نمی ...

سلام شما تو این دوسه ماهه کرونا نگرفتین که پریودیتون عقب افتاده؟؟؟ 

منم باید یازدهم پریود میشدم ولی هنوز خبری نیست من مرداد کرونا گرفتم فک کنم اثر کرونا باشه

چند روزه امپول زدین؟. 

منم حسم‌رو شما پسره..‌‌بعدم به نظرم‌حس مادر خیلی قویه خودش...من‌دخترمو از همون اول دلم گفت دختره و د ...

مرسی عزیزم من سر پسرمم از وقتی فهمیدم حامله ام گفتم پسره رفتم غربالگری گفت دختره اصلا تا انومالی یکبار هم نتونستم قبول کنم ک دختره همش میگفتم پسره همش هم اسم های پسر میومد ب ذهنم و اسم دختر اصلا الآنم دقیقا بازم همونجوری هستم حالا دیگه نمی‌دونم کدومه خدا خودش هرچی صلاحم و بدونه راضی ام فقط سالم باشن و عاقبت بخیر بشن برام کافیه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
سلام خوبین شما رفتین سونو؟

سلام عزیزم نه فعلا طبق پریودم ۵ هفته هستم

شنبه میرم دکتر برام برای ۶ یا ۷ هفته بنویسه ک کامل قلبش اینا رو هم بشنوم خیالم راحت بشه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
اره البته فقط حدسه انشاله هرچی دوست داری باشه و سلامت

مرسی عزیزم ایشالله همین روزا بی بی شما هم مثبت بشه

راستی بی بی نزدی؟ چند روز مونده ب موعدت

2706