2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905725 بازدید | 158331 پست
دوستان من باید روز سوم برم برا سنو و گرفتن دارو برا ای یو ای یا ای وی اف بعد باید دوم پریود بشم ولی ...

اگه چیزی خوردی اثر کرد لطفا به منم بگو

آخرین بار ۶ مرداد پری شدم.

از اون موقع هر کاری کردم پری نمیشم دو تا هم امپول زدم فعلا انگار نه انگار😭😐😐🙁

جووووون‌بابا اره....مگه ندیدی تو پست قبلی به قاصدگ گفتم در حقیقت ما باز الانم اقدام اولی محسوب چون چ ...

شما چرا انقدر فاصله دادین؟ من دخترم آذرماه 6سالش تموم میشه شوهرم راضی نبود وگرنه پارسال رفتم سونو شرایطم عالی بود برای اقدام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاملگی دوم اولی قلبش تشکیل نشد حدود شیش ماه پیش

عزیزم....انشالله که اینبار نی نی سالم و سلامت میاد بغلت ماهم برات ذوق میکنیم.....تا ماه بعد حسابی تقویت خودت و همسر کن.....ماه بعد کلی اقدامی هست تو این تاپیک....همه پشت هم قطاری انشالله که نتیجه میگیریم..‌‌‌‌🤲🤲🤲🤲

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2731
شما چرا انقدر فاصله دادین؟ من دخترم آذرماه 6سالش تموم میشه شوهرم راضی نبود وگرنه پارسال رفتم سونو شر ...

فاصله دادن برا منه.

دخترم کلاس چهارمه🤦‍♀️

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
انشالله...حتمن تا پیش دبستان اولی اقدام کن...خدایی بزرگتر میشن سختر کار ادم....من که خودم قاصدک همش ...

آره ان شاالله نمی‌ذارم فاصله سنشون زیاد بشه...

آره این کرونای لعنتی، همه چی رو بهم ریخت😔

جلو دخترت خیلی ناراحتی نکن، توی روحیه اش تاثیر میذاره... من همیشه میگم، به بچه ها نگید توی دلت پاکه از خدا بخواه، بهمون فلان چیز رو بده.. چون بچه ها معنی حکمت خدا رو نمیدونن... بعد میگن چرا دعا کردیم و نشد... پس خدا حرف ما رو گوش نمیده و از خدا دور میشن... توی روحیه شون تاثیر میذاره..

برعکس، براشون توضیح بدین که فعلا شما یکم بزرگتر بشو که بتونی کمکم کنی، بتونی آجی یا داداشت رو نگه داری، خدا هروقت صلاح بدونه بهمون میده و این حرفا...

من کوچیکتر از اونی هستم که بخوام نصیحت کنم... شما ماشاالله خودتون استاد هستین... ولی خب گاهی خدا صلاح نمیدونه یه چیزی رو الان بده.. توی زمان مناسب بهترینش رو میده ان شاالله..

توکلتون بر خدا باشه.. ان شاالله که به زودی نتیجه خیر میگیرید

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
اینروزا رو چطور میگذرونین؟ من تو خونه نمیمونم تا این چند روز بگذره

گلم میام خونه مامان تنها نمونه.. ... دنبال لوازم سال تحصیلی جدید پسرم... 🥰

میخواستم رب درست کنم دیگه همسرم سرش شلوع بود فعلا عقب افتاده... دیگه سعی میکنم سرگرم باشم اما باور کنید علائم پرید دارم اعصابمو به ریخته... خیلی بد شدم 😂😂

خوب میکنی گلم... امیدوارم اول شما خبر مثبت شدن تست رو بهم بدید🥰🌹💓🙏🏻🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
اولی را دوازدهم زدم دومی را سیزدهم دوتا که چسبیدن بهم را امروز ۱۴ صبح وبعد از ظهر زدم عزیزم ممنون می ...

آره آزاد شده... از وقتی کیت اوج میره ۲۴ تا ۳۶ ساعت زمان میبره که فولی آزاد بشه...

ان شاالله که این ماه نتیجه خیر بگیرید

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بله اینجاییم، میگن چند تا که بچه هاشون دختر شده لوبیا رو نفرین کردن، نماز صبح رو خبر ندارم که گفته چ ...

عجب چیزایی آدم تو نی نی سایت میشنوه

چرا باید یه نفر و نفرین کنه به خاطر جنسیت بچه اش

اولا اینجا هیچ کس پزشک نیست

ثانیا ادم پزشک و هم نفرین نباید بکنه چون اول و آخر آدم خودش رو هم بکشه یه قدم از حکمت و خواسته خدا نمیتونه اینور اونور بشه.

ان شاالله که خواسته ی دلم همه با حکمت و خواسته ی خدا یکی باشه🤲❤❤

آره آزاد شده... از وقتی کیت اوج میره ۲۴ تا ۳۶ ساعت زمان میبره که فولی آزاد بشه... ان شاالله که این ...

ممنون پس بهتر بود۱۳ اقدام میکردم ؟

پس الان اقدام کنم ببینم چی میشه 

یه دختر دارم انشالله میخواستم جنسیت پسر بشه 

چی بهتره امروز بخوریم جوشونده مواد غذایی؟

شما چرا انقدر فاصله دادین؟ من دخترم آذرماه 6سالش تموم میشه شوهرم راضی نبود وگرنه پارسال رفتم سونو شر ...

منم‌تا پنج سالگی دخترم خیلی جدی فکرنبودم شوهر منم اول دو دل بود..خودمم زیاد فکرش نبودم....ولی دیگه دخترم از چهارسالگی کم کم شروع کرد به گفتن‌‌..وای همه اطرافیانم که اونام قسم خورده خورده بودن بچه نیارن همه باهم یهو اوردن...اونوقت یهو.تنهایی من ودخترم بیشتر شد حس اینکه یه بچه دیگه هم میخایم....دخترم هرچی بزرگتر حس تنهاییش بیشتر این منو خیلی اذیت میکنه‌...خلاصه وقتت نگیرم شش سالگی دخترم که پیش دبستانش بود از بهمن ماه ۹۸ تمام‌کارا و سونو ها کردم وقت اقدام‌مصادف شد با شروع کرونا حقیقت وحشت کردم گفتم بره بعد اقدام...بعدش هم کلاس اول انلاین با تمام استرس هاش رسید بعد هی یه چیز میشد اقدام عقب دیگه قبل عید امسال جدن اقدام رو شروع باز رفتم‌چکاپ سونو....دوماه اقدام‌ زدیم..نشد که همسرم فرستادم ازمایش اونم تو‌یه شرایط بد ازمایش داد نتبجش افتزاح درامد و دیگه کلن استرس افتاد جونمون...بعد رفتیم دکتر گفت با این‌ازمایش شانس طبیعی در حد خیلی خیلی کم....دیگه فعلن که در حال تقویت و دارو ...تا خدا واقعن‌برام‌چی بخاد...سپردم دست خودش دیگه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
عجب چیزایی آدم تو نی نی سایت میشنوه چرا باید یه نفر و نفرین کنه به خاطر جنسیت بچه اش اولا اینجا هی ...

بنظرم کارشون درست نیس که بخاطر اون یکی دو نفر همه مارو بیخیال شدن  

کاش مرضی بخاطر زیارت عاشورا هم که شده بیاد  

2706