2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1904202 بازدید | 158296 پست
بچه ها من ان شاءالله دارم میرم کربلا نایب الزیاره همتون هستم  فقط ۱۰ سیکلمه یه اقدام‌میرم دعا ...

ای جونمم😍😍

ریحانه جون التماس دعا عزیزم🙏مارو فراموش نکنی.. 

ان شاءلله که همون یه اقدامت میگیره ویه نی نی سالم وصالح امام حسین بهت هدیه میده🙏

ریحانه همه بچه های تاپیک ودعا کن همه شون حاجت دارن..خدا پشت وپناهتون باشه.. خوشا به سعادتت😍😍

التماس دعای فراوووووون🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
کسی تجربه داشته؟ ممکنه کیست باشه؟ تیرکشیدنا بیشتر شده اقدام کنم یا صبرکنم؟ چون سیکلام ۲۸تا ۳۰ روز ...

عزیزم این ماه محرک خوردید؟ مثل لتروزول یا کلومیفن و...؟؟ اگه محرک خوردید طبیعیه زود فولیتون بزرگ شده اگه نخوردید یا کیت بزنید یا برید سونو رحم و ضمائم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ان شاءالله دارم میرم کربلا نایب الزیاره همتون هستم  فقط ۱۰ سیکلمه یه اقدام‌میرم دعا ...

خوش بسعادتت عزیزم...التماس دعا...رفتی زیر قبه اول برای فرج آقلا امام زمان (عج)وبعد برای همه ی منتظرا دعا کن...ان شاالله خودتم بری وبا نی نی تو شکم برگردی

2731
امروز که روز چهاردهم کیت زدم یکم از دیروز کمرنگ تر بود فقط روز دوازدهم یکم درد داشتم الان دیگه دردی ...

آره عزیزم شما همون روز دوازده که درد داشتی نهایت ١٣ تخمکت آزاد شده الانم که روز چهارده هست بری اقدام برای محکمکاری بد نیست

@آرمان1400     بیا اینجا عزیزم

دست گلت درد نکنه.

مهربونم،این لعنتی نمیدونم چش شده،تگ نمیشم من

اول رفتم تاپیک لوبیا جواب یکی از دوستانو بدم سوال پرسیده بود،دو ساعت نوشتم یهو زد تاپیک قفل شده،گفتم حتما بحًی شده بین اعضا دلم ریخت.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

مرضیه و لوبیا دل خیلیا رو شاد کردن خیلیا با این تاپیک پدر مادر شدن. مثل دو تا دکتر مهربون همه رو راهنمایی کردن حقشون اون نبود ولی حداقل نود و پنج درصد تاپیک لوبیا دعای خیرش دنبال زندگی این دو عزیزه

2740
مکس یعنی تشخیصش اشتباه ؟ من اصلا ترشح ندارم  ترشح داشتن ونداشتن به ازاد شدن بستگی داره ؟

برای من کیت هیچوقت اشتباه نگفته چه مکس چه مدیکور معمولا هرموقع کیتم رفت رو اوج از روز قبلش ترشح ودرد داشتم دیگه برای شما نمیدونم

سلام عزیزم...خوش اومدی به جمع ما.ما.ما.ان شاالله بزودی بی بی مثبت بشی.بشی...بعد از کورتاژت رفتی عکس ...

سلام.ممنون.بله عزیزم اتفاقاتی رنگی رحم هم انجام دادم خداروشکرمشکلی نبود.فقط دکترم گفت یه دونه کیست درموئیدکوچولودارم که اونم میشه باردارشد

انگار دونفر رفتن به لوبیا گفتن نفرینت میکنیم.. اونم ناراحت شده وتاپیک وقفل کرده😔 ان شاءلله که این ...

انشاللا 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

کربلا🥺🥺🥺🥺

انشالا به حق امام حسین،صحیح سالم بری و برگردی.

دست پر و حاجت روا شده.

عزیزم تو رو خدا اگه وقت کافی داری اسم هممون رو بنویس تو برگه ببر ،تو بین الحرمین اسم ببر ازمون😭😭😭

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

عزیزم واسه منم دعا کن لطفا. ثریا م 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💓💓💓💓زیارت قبول باشه🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2706