2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908715 بازدید | 158396 پست

@آواآوین        

@Marziye68

@mamanzahra77       @پروانه21      @روژان22     @پونه99      @بانو22    دوستان بیایین اینجا

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا قفل شده ؟ چی شده مگه

انگار دونفر رفتن به لوبیا گفتن نفرینت میکنیم.. اونم ناراحت شده وتاپیک وقفل کرده😔

ان شاءلله که این تاپیک جدید پراز اتفاقهای خوب باشه🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
اگه اقدام کنی شانس باردار شدنت زیاده ولی جنسیت رو واقعا نمیدونم  برای جنسیت فقط دست خداست مور ...

مکس یعنی تشخیصش اشتباه ؟

من اصلا ترشح ندارم 

ترشح داشتن ونداشتن به ازاد شدن بستگی داره ؟

دوستان منو لطفا یکی لایک کنه که گم نکنم اینجا رو    

سانسوریا طلایی ممنونم

چرا هر وقت میخوام بیام اینجا باید روی آدرسی که لوبیا گذاشته باید بزنم که بیام اینجا

چیکار کنم مستقیم بیام دورهمی اینجا؟

اومدم عشقمم... سانیم بیار

خواهش میکنم

ساناز رو تگ کردم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بچه ها روز ۱۱سیکل هستم از دیشب زیرنافم تیر میکشه کسی علتش رو میدونه؟

کسی تجربه داشته؟

ممکنه کیست باشه؟

تیرکشیدنا بیشتر شده

اقدام کنم یا صبرکنم؟ چون سیکلام ۲۸تا ۳۰ روزه اس 

بچه ها من ان شاءالله دارم میرم کربلا نایب الزیاره همتون هستم  فقط ۱۰ سیکلمه یه اقدام‌میرم دعا ...

به به... خوش به سعادتتون ..

به نیابت از چشم انتظارها توی مسیر نجف به کربلا... چند قدم بردارید... ان شاالله همه حاجت روا بشن

التماس دعا

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
من برام جنسیت خیلی مهمه اما برای بار اول واینا نمیتونم هزینه کنم!!!! وکلا امیدم به خداست وهمیشه ازش ...

گلم منم بدون رژیم باردار شدم... شوهرمم طبعش سرد و تر هست... خودم طبعم گرم و خشک هست... همه چی هم خوردم... ماست یا سالاد همیشه بابد سر سفره مون باشه... 

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود... هرچه خدا خواست همان می‌شود...

هرچی خدا بده عالیه.. توکلت به خدا

@ماهرو۷۷۸۹    

انگار دونفر رفتن به لوبیا گفتن نفرینت میکنیم.. اونم ناراحت شده وتاپیک وقفل کرده😔 ان شاءلله که این ...

چه بی ادب مگه همیشه لوبیا نمیگفت با این کارا احتمال پسر شدن یا دختر شدن بیشتر میشه . حتی دکترا هم همیشه با احتمال میگن  میشه یا نمیشه . هیچکس خدا نیست که بدونه تهش چی میشه . چقدر پر توقع و یی ادبن بعضیا

منم این ماه اقدام داشتم اما زمان تخمک گذاریم نبود بنظرم امروز پریود بشم، بعد از پاک شدنم دوباره اقدام میکنم دعا کنید بشه من دختر میخوام راهکاری هست براش؟ 

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2706