2737
2734
عنوان

کتاب تست انسانی

7891 بازدید | 43 پست

سلام به همگی

بچه ها برای انسانی یازدهم درسای مهم مثه عربی؛ زبان؛ ریاضی و بقیه حالا اگر بخوایم کتاب تست بگیریم و اولین سالیه که میخوایم شروع به تست کنیم چه کتاب کمک آموزشی رو پیشنهاد میکنید که خودتون داشتین! 

{این زخم خورده را به ترحم نیاز نیست خیر شما رسیده به ما مرحمت زیاد👋🏻!....}

سلام عزیزم.من کنکوری سال ۹۳ بودم.انسانی بودم و همیشه به تموم انسانیا پیشنهاد میدم برای عربی و زبان خارجه و ریاضی کتابهای خیلی سبز گاج رو بخونن.و برای معارف کتاب آبی قلمچی فوق العاده ست.ایشالا موفق بشی عزیزم

سلام عزیزم.من کنکوری سال ۹۳ بودم.انسانی بودم و همیشه به تموم انسانیا پیشنهاد میدم برای عربی و زبان خ ...

عزیزم مطمئنی اینابهترینن؟چون من خیلی سخت پسندم 

بنظرت میشه ب اینااطمینان کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودت باید ببینی چه کتابی میخوای تست محور باشه اموزش محور باشه در کل اینطور پرسش ها خیلی خوب نیست چونکه اون کتابی که یک نفر باهاش نتیجه گرفته ممکنه برای شما خوب نباشه سایت چی بخونیم رو سرچ کن تحلیل کامل و دقیق هر کتابی رو با نقاط قوت و ضعفشون گفته اونجا خیلی راحت تر میتونی کتاب مورد نظرتو پیدا کنی

2728
عزیزم مطمئنی اینابهترینن؟چون من خیلی سخت پسندم  بنظرت میشه ب اینااطمینان کرد

من طبق نظر خودم و تمام کسانی که توی اموزشگاه بودن و باهم آزمون میدادیم اینارو بهت معرفی کردم.بازم بقول دوستمون نظر خودت مهمتره

شما خودت باید ببینی چه کتابی میخوای تست محور باشه اموزش محور باشه در کل اینطور پرسش ها خیلی خوب نیست ...

من پارسال کتاب خیلی سبز گرفتم درسنامه هارو بیشتر میدیم و رو تست خیلی زوم نمیکردم ولی با نگاه های اجمالی که داشتم متوجه شدم که بیشتر محورش کتابه و تقریبا هم زیاد پیچیده نیستن گفتم اگر بخوایم برای کنکور بخونم ممکنه خیلی سبز آسون باشه برای همین دنبال کتاب های پیچیده تر  گشتم

سلام عزیزم.من کنکوری سال ۹۳ بودم.انسانی بودم و همیشه به تموم انسانیا پیشنهاد میدم برای عربی و زبان خ ...

خیلی سبز نسبت به گاج و قلمچی آسون تره؟! نمخوام زیاد آسون باشه خیلی هم مشکل که اصلا تو کتاب اشاره نشده باشه هم نمیخوام 

بین گاج و قلمچی ؛ قلمچی پیچیده تره تست هاش؟؟ 

2740
عزیزم دهم انسانی سخته؟ درس چجور میخوندی؟

باید علاقه داشته باشی؛ من که با علاقه و با معدل 20 رفتم سخت نبود فقط نکات عربی و ادبیات و فنون و دروس تخصصی زیاده که با دقت و تمرین و تکرار درست میشه 

شما هنوز انتخاب رشته نکردین؟؟ 

ببین کتاب رو باید خودت ببینی یا اگه انلاین میخری یه نمونش رو میذارن چند صفحش رو ببینی که ایا با نحوه نگارش کتاب اوکی هستی 

چون مثلا خیلی سبز برای خیلی از بچه ها خوبه ولی من یک دونه کتاب خیلی سبز هم نداشتم و این به معنی بد بودنش نیست

ولی برای عربی بیشتر خیلی سبز و میکرو 

برای ریاضی مهر و ماه شنیدم

برای زبان مبتکران شهاب اناری

برای دینی سفیر خرد رو خیلی توصیه میکنن

خدایا شکرت ...  
2706