2733
2734
عنوان

کتاب تست انسانی

| مشاهده متن کامل بحث + 7895 بازدید | 43 پست
اینامیزان سخت بودنشون درچ حده

معمولا کتاب های تست همه مدل تیپ تست هایی دارن آسون سخت اما اگه میخوای که قشنگ تحلیل کتاب هارو ببینی که برا چه سطحی مناسبه یه پیج اینستاگرام میذارم ببین کتاب های مختلف رو با هم مقایسه کرده

خدایا شکرت ...  
ممنون ازراهنمایتت گلم،من تست هایی میخام که سطح دشواریشون انچنانی نباشه ک گیج بشم،متوسط باشن ایناازنظ ...

هم تست اسون داره هم سخت و هم متوسط اکثرا تست ها سطح بندی شدن از اسون به سخت کتاب های تیزشیم تست های سطح بالایی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امسال تصمیم ب خریدگرفتم.واینک پایه دهم کتاب های کمک درسی خیلی سبزداشتم والبته رشتم تجربی بوده

بله متوجه شدم

موفق باشید🌱

{این زخم خورده را به ترحم نیاز نیست خیر شما رسیده به ما مرحمت زیاد👋🏻!....}
هم تست اسون داره هم سخت و هم متوسط اکثرا تست ها سطح بندی شدن از اسون به سخت کتاب های تیزشیم تست های ...

منظورتون کتاب هاب طورکلی ازنظرسختی واسونی دسته بندی شدن

یاکلامحتوای هرتست ب صورت اسون وسخت دسته بندی شده؟

2731

استارتر لزوما همه کتاب ها رو توصیه میکنن از یه نشر نگیرین

چون هر نشری تو یه سری دروس خیلی موفق تر عمل میکنه بعضیا ضعیف تر 

باید بررسی کنی دیگه کتاب خوب واسه هر درس چندتا معرفی میشه هر کدوم با خودت سازگار تره همونو بگیر

خدایا شکرت ...  
مثلا برای فلسفه مشاوران بهتر از گاج یا خیلی سبزه!؟  چون بعضی از کتابا مثل گاج و خیلی سبز و قلم ...

ببین در کل ۸۰ درصد محتوای اکثر کتاب های تست یکی هستن و انتشارات گاج خیلی سبز مشاوران همه پر طرفدار هستن و مطمئنا کتاب بدی رو وارد بازار نمیکنن فلسفه و منطق درسنامه خیلی سبز خیلی خوب توضیح نداده به درد کسی میخوره که فلسفه و منطقش قوی باشه و فقط تست بخواد ولی مشاوران درسنامه خیلی کاملی داره که ریز ترین نکته رو هم توصیح داده از لحاظ تست هم در یک سطح هستن فلسفه و منطق مهروماه هم به عنوان منبع دوم فقط برای تست خوبه چون درسنامه خیلی کمی داره ولی ۴۰۰۰ تست متنوع و خوب داره که برای راه افتادن و پیشرفت توی این درس خیلی خوبه

استارتر لزوما همه کتاب ها رو توصیه میکنن از یه نشر نگیرین چون هر نشری تو یه سری دروس خیلی موفق تر ع ...

بله سپاسگزارم🌱🌹

ببین در کل ۸۰ درصد محتوای اکثر کتاب های تست یکی هستن و انتشارات گاج خیلی سبز مشاوران همه پر طرفدار ه ...

سپاسگزارم که وقت گذاشتین و راهنمایی کردین🌱🌹

منظورتون کتاب هاب طورکلی ازنظرسختی واسونی دسته بندی شدن یاکلامحتوای هرتست ب صورت اسون وسخت دسته بند ...

نه تست هارو میگم اکثر کتاب های تست تست هاشونو سطح بندی کردن از اسون به سخت و هر نوع تستیو در بر میگیره و صرفا خیلی سخت یا خیلی اسون نیستن همه تستا

اگه انسانی هستی میتونم اینارو بهت معرفی کنم از پرطرفدار ترین کتاب های این رشته هستن فلسفه و منطق مش ...

سلام گلم خوبی🌹.برای ریاضی گاج چه نوعش رو بخریم خوبه میکروطلایی خوبه یا مکیرو طبقه بندی یا میکرو نقره ای .در کل از بین انتشارات گاج کدومش برای بهتر زدن ریاضی کنکوربهتره من بین میکروطبقه بندی ومیکرو طلایی موندم .ممنون میشم راهنماییم کنی❤