2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببخشید این میشه همون بحث ربط دادن گوز به شقیقه، اینکه دختر همسایه شما پا داده دلیل نمیشه یکی هم پرید ...

ببین هر کسی نظری داره ولی اتفاقا زنی مطلقه هست اتفاقا همه چی تمومه با دوست شوهرم رابطه کرده.میره باهاش میخوابه دیگه از این واضح تر بگم.همه جوره هست نمیگممممممم این شوهرش قپی نیومده من میگم هم قپی زن هست هم واقعا خراب هست یک نمونه هست چون خیلی قیافه مرده زشته ولی اگه کسی اشاره کنه رفته ولی به زنه اینقدر گفته بهم پا میدن زنه میگفت شوهر آدمو تو روز روشن میدزدن.شما گفتی راننده اسنپ کسی بهش پا نمیده قطعاااااااااا اشتباه میکنی.شوهر من اتفاقا شغل خیلی خوبی هم داره محل کارش دوره رفت و برگشتش اسنپ میزنه روزی صد هزار تومن در میاد همین خالی نمیره بیاد.میدونم چه خبره همسرم خیلی وقته هست اسنپ

2738
امیدوارم هر زن خونه خرابکنی به طرز سنگینی مورد عذاب قرار بگیره آمین

نه عزیزم...اگه ما خانوما پشت هم باشیم و به همجنسامون نارو نزدیم خیانت پیش نمیاد، مرد خاصیتش اینه تا یه چراغ چشمک زن ببینه بدش نمیاد یه حالی بکنه... ولی اگه زنا پشت هم باشن،به همجنسشون خیانت نکنن دیگه اینجوری نمیشه...

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

سلام عزیزدلم... اگز مشکلتو با روانشناس یا مشاور درمیون بزارید خیلی بهتره و خیلی بهتون کمک میکنند.... بنده روانشناس بالینی و مشاور خانواده هستم اگر مایل بودید پی وی پیام بزارید تا مشکلاتتون کاملا بررسی کنم و راهنماییتون کنم در خدمتم 

Psychiatrist👩‍💼

ب نظرم شوهرت گنده گوزی کرده جلو دوستاش داستان سر هم بافته بگه خ کول و خفنه دخترا بهش نخ می دن

ولی همنشین ادم بد باشه خواهی نخواهی بد می شی 

الان از داستانای تخیلی شروع می شه بعد می رسونه ب واقعیت

والا شوهرت دوست داره نداشت آب خوردن ازت طلاق میگرفت میرفت پی عیاش بازیش، اگر تونست به یه نحوی مثلا پیدا کردن اون دختره و روبرو کردنش باهات ثابت کنه لاف زده صرفا ببخشش این لاف زدنا زیاده بین مردا شماها خبر ندارین من مردم میبینم همکارای مردم که بچه هم دارن چش و حرفاشون فقط دنبال زن و اندامش و.. ست.

کاربر آقا هستم
2706