2737
2734
کاش ما زن ها اینقدر پول داشتیم مثل مردا که هر وقت دیدیم یه زندگی به تهش رسیده راحت جدا می‌شدیم  ...

کاش اصلا ازدواج وجود نداشت.هر کی برا خودش کار میکرد  و زندگی میکرد مث حضرت مریم باردارمیشدیم تا نسل بشریت نابود نشه.مردا غیر قابل تحمل هستن .سوهان روح هستن.فکر مادیات و هوس هستن.هرروز یه چیزی میبینی

یه روز پیام توگوشیش میبینی با زن...یه روز میبینی میاد خونه مشکوک میره حموم.یه روز میبینی مست پاتیل میاد خونه...یه روز میبینی با بداخلاقی وسروصدا میاد خونه...یه روز مادرش توگوشش خونده و میاد خونه دیگه واویلا

خب شوهرت چیکار کنه که اون زن هرزه بوده به نظرم نذار اسنپ کار کنه کلا جاهایی که با زن جماعت برخورد دا ...

مردی ک بخواد ی کاری بکنه میکنه حتی اگر تو شیشه بندازیش و در شیشه رو محکم ببندی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد گفت کی این حرفارو زده بهت  صداشو آوردم گذاشتم یهو وا رفت  گفت بخدا دروغ بود بخدا خال ...

لاف زده شوهرت دوست داره شوهرمن خیانت کرد ب روش اوردم ک چتاشو دیدم با زنه اصلا پشیمون نبود حالم بد بود مهم نبود گریه کردم غش کردم یکم بغضم نکرد گفت خوب کردم بازم میکنم حقته و ازاین حرفا 

نصفه شب احساس می‌کردم دارم تو خونه خفه میشم  گفتم بره بیرون نمی‌رفت میگفت تنهات نمیذارم  ...

بازم خوبه نازتو میخره.من اگه بهش چیزی بگم ودعوا راه بندازم، هنوز طلبکار هم میشه و جبهه میگیره و داد میزنه که اعصاب ندارم و هیچی نگو وگرنه میزنمت...

2731
 لاف زده شوهرت دوست داره شوهرمن خیانت کرد ب روش اوردم ک چتاشو دیدم با زنه اصلا پشیمون نبود حالم ...

خدا لعنتش کنه عجب آدمیه شوهرت هنوز هست یا طلاق گرفتی؟ بازم پشیمون باشن خوبه نه ای ک بگه بازم میکنم باید چاقوبردای مثل هندونه بکنی تو قلبش

خدا لعنتش کنه عجب آدمیه شوهرت هنوز هست یا طلاق گرفتی؟ بازم پشیمون باشن خوبه نه ای ک بگه بازم میکنم ب ...

خاهر گریه امونم نمیده خانوادم دورن پول ندارن برام وکیل بگیرن شوهرم طلاهام و کارت ملیمو برداشته توخونه حبسم کرده شهر غریب هیچ جا ندارم برم و هرروز زجرم میده

اینایی ک میگید نقصر همجنسای خودمونن،اینم فک.کنید کسی ک.متاهله میتونه بگه دست بمن نزن گمشو،من زن دارم ...

کلا از نظر بعضیا همه چیز تقصیر زنه نمیگم زن بی گناهه نه اتفاقا خیلی هم ادم کثیفیه اونی که با مرد متاهل رابطه برقرار میکنه اصلا بحثی توی این مورد نیست ولی پس مرد چی ؟ اگه مرد همون لحظه ۴تا فحش به زنه بده پسش بزنه زن دقیقا چه غلطی میتونه بکنه مرده رو میگیره به زور بهش تجاوز میکنه ؟نه راشو میکشه میره میبینه این ادم اهلش نیست تو تورش گیر نمیکنه پس مرد هم به اندازه ی زن مقصره تا وقتی که تقاضا باشه عرضه هم هست 😊

وقتی یه زن خیانت میکنه شوهرش میاد میگه مرده مقصر بوده زنم گول خورده؟ نه صد سال سیاه همچین حرفی نمیزنه. همین حرف بعضی از زنا رو ۴تا مرد بشنون میگن خوب پس من اگه خیانت هم بکنم تقصیر زنه بوده اینو خوده زنا هم قبول دارن پس کار من اشتباه نیست!!!

شوهر و پدر شوهرم میگن اسنپ نگیر حق دارن پس🤔

همه اینطور نیستن 

داداش منم میگف نگیر اما الان خودش راننده اسنپه هیچ مشکلی نداره با اینکه من اسنپ بگیرم 

تاحالا هرجا رفتم اسنپ هم گرفتم مشکلی برام پیش نیومده اکثرا پسرا و مردهای جوون بودن خیلی هم اخمو و مغرور 

منم ادمی نیستم باهاشون حرف بزنم بگم بخندم و... اونام همینطور 

فقط سلام اخرش ممنونم تمام 

2738
هیچ مردی واسه یه خانوم موجه با برخورد جدی نمیاد دلبری کنه مطمئن باش مردا میدونن واسه کدوم خانوم دلبر ...

بله و همچنین زنا هم میدونن برای کدوم مرد دلبری کنن وکدوم مرد با ۴تا عشوه خام میشه🤷‍♀️ و جرئت نمیکنن طرف ادم موجه برن چون میدونن ضایع میشن

من وقتی شوهرم خیانت کرد ی دوست صمیمی داشت گفتم از اون بپرسم ببینم چیزی میدونه بعد از دوسه روز مرده بهم پیام داد میگفت شوهرت کجا میره و چیکارمیکنه گفتم باشه ممنون دیگه مهم نیست پیام ندهو ی دفعه دراومد گفت شماره حسابتو بده پول بریزم حسابت شاید لازم شد آخه اون روزا شوهرم از خونه رفته بود من تعجب موندم گفتم خجالت بکش من اگه میخواستم مثل شوهرم باشم ک از شما سوال نمیکردم میگفت تو فقط تلفنی بامن حرف بزن برابر حقوق شوهرت بهت پول میدم بخدا قسم 

2706