2733
2739
خیلی کارتبد بووده و بدون سیاست و تدبیر زدش کردی کلااا و هیچ فایده هم نداره جری تر میشه

چه کار بدی کرده 

واا 

بهترین برخورد را داشته پس نیخواستی لابد زن بفرسته امتحانش کنه مدرک جمع کنه 

چرا فکر میکنید باهر اتفاق زنوگی فقط باید مدرک جمع کرد برا جدایی

اینجور که زنها پایبند نیستن خدا رحم کرده سر مشکلات و سختیای بچه هاشون اینجور نیستن والا همه یتیم خونه ها پر شده بود تا حالا 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اگه یه مرد بیاد دلبری کنه و زن بهش پا بده میگید تقصیر مرده بوده؟ نه باز میگید مقصر خانومه بوده بپذیر ...

هیچ مردی واسه یه خانوم موجه با برخورد جدی نمیاد دلبری کنه مطمئن باش مردا میدونن واسه کدوم خانوم دلبری کنن

خدایا هزاران بارشکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا نمیدونم چیکار کنم  بگم جدایی؟؟ جمع کنم برم خونه بابام؟؟ هنوز به هیچ کدوم از خانواده‌ها نگ ...

من بودم جدا میشدم! 

خوبه تو بری پیش دوستات بگی تو اسنپ بودم پسره تا مقصد بهم حال داد؟

شوهرت قبول میکنه؟باور میکنه بلوف زدی؟ 

نه هرگز!

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2742
من بودم جدا میشدم!  خوبه تو بری پیش دوستات بگی تو اسنپ بودم پسره تا مقصد بهم حال داد؟ شوهرت ق ...

خیلی کار زشتیه که برنامه بریزی تو گوشی طرف و حرفاشو گوش بدی...خیلی خیلی زشته...ماها هم ممکنه پیش دوستامون لاف بزنیم به نوع دیگه...کلا من نمیفهمم این کاراگاه بازیا برای چیه...جز از بین رفتن احترام اگر قراره بعد دونستن خیانت بشینی و به قول خودت طرفو تنبیه کنی و نری بهتره  که هیچ کنکاشی نکنی ....به جز مسخره بازی چی نسیبشون میشه نمیفهمم...یا باید یه زن با خط و خطوط مشخص باشی ول کنی بری یا هم باید کاراگاه بازی درنیاری همین مرد خیلی چیزا براش بی معنی میشه بعد این

اسی بعدش بیا بگو چیشد....

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
خیلی کار زشتیه که برنامه بریزی تو گوشی طرف و حرفاشو گوش بدی...خیلی خیلی زشته...ماها هم ممکنه پیش دوس ...

اشتباه گرفتی 

بعدم این بلوفارو توی مجردی بزنن نه متاهلی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2738
بخدا داغونم همینارم به زور تایپ کردم تو این حال من از چی تو سوتی میگیری  ان‌شاءالله هیچ وقت به ...

عزیزم کامل درکت کردم خدا ب دلت آرامش بده بد دردیه 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁

توبه گرگ مرگه کسی که یکبار خیانت کنه بازم میکنه اصلا میدونین تواین خیانتکاری وکارکثیف کردن چقد مردها وزناییی هستن که همسراشونو ب بیماری ایدز وهپاتیت دچار میکنت که دیگه جای جبران وببخششی نیست مردیا زنی که خیانت کنه باید سنگسارش کنن .بنظرمن خیانت قابل ببخشش نیست ب هیچ وج ممکن مرد باید غیرت داشته باشه و چشم پاک همانطور که روی مادر خواهر وزن خودش داره باید روی ناموس دیگران هم داشته باشه تمام

شوهرم میگفت یه شب آخر شب داشتم ازپل عابر میرفتم یه دختره با سرو وضع بدی اومد جلومو گرفت امشب بمن جا خواب بده هرکاری بخوایی برات میکنم ازهرطرف بخوایی😳فقط جاخواب میخوام شوهرم میگفت یعنی فقط هولش دادم فرار کردم گفتم حالا خودشو میبنده به ریشم دادو هوار میکنه الکی

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
باید چیکار میکردم 

همسرت فانتزی های س ک س ی داره

حالا یا تحت تاثیرفیلمایی که میبینه یا تحت تاثیر دوستاش

به نظر من که حرفایی که زده خالی بندیه جلو دوستاش

به نظرم ازش حق طلاق و بگیر و باهم برید مشاوره

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
شوهرم میگفت یه شب آخر شب داشتم ازپل عابر میرفتم یه دختره با سرو وضع بدی اومد جلومو گرفت امشب بمن جا ...

کارخوبی کرده خیلی سلیطه ان یه عده ایشون

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2706