2733
2734
آره متاسفانه تعدادشونم داره زیاد میشه چنان لوس و کشدار حرف میزنن من گاهی فکر میکنم لحن و صدام خیلی م ...

واقعا ... جلو خودم فروشنده میگه مثلا صد ... زنیکه میگه نه ببییین براااا منننن چند🥴

یه دختر قوی که قراره به خودش کمک کنه ❤ لطفا وقتی مخاطبم نیستید منو ریپلای نکنید 👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچ دختری حتی روسپی هم باشه نمیاد واسه راننده اسنپ‌... این همه پسر پولدار هست تو خیابون واسه چی بای ...

نه اینطور نیست دختر شغل خوب مجرد پا میده با اینکه همسایه هم هست پس هست اینجور نگو اتفاقاااااا این تعریفم میکرده 😐

نه اینطور نیست دختر شغل خوب مجرد پا میده با اینکه همسایه هم هست پس هست اینجور نگو اتفاقاااااا این تع ...

چطور میشه قضاوت کرد ؟ الان این کامنتا شاید باعث بشه این خانم زندگیش بهم بخوره با اینکه کاملااااا مشخصه لاف بوده ، 

اتفاقا دختری که اون مدلی باشه خوووووب کارشو بلده میره یکیو پیدا میکنه که حسابی بهش سرویس بده و خرجش کنه 

دوستان تاپیک پربازدید دوشنبه وسشنبه ای ک گذشت، استارترخیانت شوهرشو فهمید وبچه دوم رو هم باردار بود، ...

کاربرش چندتا پست بالاتر هست رایان ۷۴شبنم

لطفا خانومای انرژی منفی وارد تاپیکم نشن چون من جوابشونو نمیدم
خودتو ناراحت نکن عزیزم من چی بگم ک فهمیدم زنه دوبار اومده تو خونم تو جای خوابم خوابیده بعدش اومد با ...

گلم مگ خودت کجابودی ک ببادخونت بخابه؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
چطور میشه قضاوت کرد ؟ الان این کامنتا شاید باعث بشه این خانم زندگیش بهم بخوره با اینکه کاملااااا مشخ ...

خانم من شوهرم به اندازه پشه برام ارزش نداره ولی دختر همسایه من یک دختر همسن من مجرد و رسمیه و شغل خوبی داره و خیلی آویزون شوهرمه اینو میدونم حتی از خونه ام میام بیرون متوجه نگاه های عجیبش هستم حتی یکبار دم خونه منتظر بوده شوهرم تا میاد بیرون میپره میزنه به شیشه.میخوام بگم هست الکی نگید نیست.نمیدونم چرا زیاااااده اتفاقا.اینطور نیست زنی محل مردی نده چون راننده اسنپه.حتی بهش میگن بیا جای پول یکطور دیگه حساب کنیم و خیلی چیزهای دیگه متاسفانه وجود داره.با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه نمیگم این آقا قپی نیومده اتفاقا مردی که قپی زیاد بیاد هم دیدم تو فامیل ولی ازش بدم میاد هر زنی رد میشه میگه اوف چه فلانی چه بیساری ولی زن رو گول میزنه همیشه بهش میگه پن سگتم خرتم بدبخت زنه خبر نداره منم هیچی به روش نیوردم 

نصفه شب احساس می‌کردم دارم تو خونه خفه میشم  گفتم بره بیرون نمی‌رفت میگفت تنهات نمیذارم  ...

تو لیست برنامه اسنپش سفرارو نمیاره؟؟؟؟ یکییکی زنگ بزن به همه مسافراش برین باهمدیگه سراغشون

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
حالا نمیدونم چیکار کنم  بگم جدایی؟؟ جمع کنم برم خونه بابام؟؟ هنوز به هیچ کدوم از خانواده‌ها نگ ...

چرا میتونه به نام کنه الان بهنرین موقعیت سه دنگ خونه و حق طلاق و بگیر ماشینشم به نام خودت کن

روانشناسی کودک
چطور میشه قضاوت کرد ؟ الان این کامنتا شاید باعث بشه این خانم زندگیش بهم بخوره با اینکه کاملااااا مشخ ...

زندگی که بخواد با یک عدد کامنت من بهم بخوره به بادی بنده این یک.دوما من دروغی نگفتم چون شوهر خودم و دختر همسایه هم هست اتفاقا قیافه ای از من خیلی جوانتره من شکسته شدم تو زندگیم دوم قیافه اش هم خیلی خوبه ولی در شان یک دختر خوب نیست همش میگه وای شما چقدر خوبید وای شما وقتی من میام با شما احساس آرامش میکنم وقتی اوکی میکنید خیلی خوشحال میشم .خب هر کی باشه اینقدر تعریف بندو آب میده اینم مهم نیست شوهرم بند و آب بده نده کل هیگلشو آب بده نده.ولی هست

خانم من شوهرم به اندازه پشه برام ارزش نداره ولی دختر همسایه من یک دختر همسن من مجرد و رسمیه و شغل خو ...

ببخشید این میشه همون بحث ربط دادن گوز به شقیقه، اینکه دختر همسایه شما پا داده دلیل نمیشه یکی هم پریده تو اسنپ واسه این آقا ... ، همه جور آدمی توی جامعه هست ولی همچین چیزی رو معمولا آدم نمیاد واسه دیگران تعریف کنه از محتوای تعریف هم معلومه از خیال پردازی یه مرد منحرف فقط خارج میشه ، انقدر از این داستانای مردا توی اینترنت و همه جا خوندم که دیگه از حفظم