2733
2734
عنوان

خواهری که بهم تهمت هرزگی و بی بند و باری زد+ سرگذشت واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5125 بازدید | 147 پست
خواهرتون روانشناسه؟ میشه به من بگین با همچین خانواده‌ای و همچین خواهرایی باید چکار کرد؟ من سه تا از ...

خواهرم مشاوره خانوادس 

باشه عزیزم مشکلت رو بهش میگم تگت میکنم 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این ببعدم اگ سرگذشتی بود که صاحبش اجازه می‌داد براتون میزارم

عزیزم هر داستانی ک گذاشتی منو تگ کنی ممنون بابت داستان جالبت و اینکه سرعتت عالی بود دست مریزاد😘😘

عزیزم هر داستانی ک گذاشتی منو تگ کنی ممنون بابت داستان جالبت و اینکه سرعتت عالی بود دست مریزاد😘😘

خواهش میکنم عزیزم

چشم حتما

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2742
چه زندگی پر از فراز و نشیبی داشته 🥺

بله عزیزم واقعا سختی زیادی کشیده 

چه تلخ بود دلم گرفت.منم یه خواهر بزرگ تر از خودم دارم که همیشه هوامو داره فداش بشم.الان اینا رو میبینم تعجب میکنم چرا خواهر باید دشمن خواهرش باشه 

تو غماشون بودیم گفتن جبران میکنیم.تو خوشی هاشون گفتن جات خالی ✌😏
چه تلخ بود دلم گرفت.منم یه خواهر بزرگ تر از خودم دارم که همیشه هوامو داره فداش بشم.الان اینا رو میبی ...

ما آدما تو خونه هامونیم اما ی عده ی سری مشکلات دارن که حتی به ذهنمونم نمیرسه

2740
مرسی اسی اشکم درومد ولی با این وجود آخرشو که خوندم یه لبخند خاصی رو لبام نشست♥️

ای جانم

همیشه لبت خندون باشه عزیزم

2706