2737
2739
عنوان

خواهری که بهم تهمت هرزگی و بی بند و باری زد+ سرگذشت واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5134 بازدید | 147 پست
دوره دبیرستان اگ مثلا چادر نمی‌پوشیدم به مامانم میگفت مقنعه اش رو درآورده بود در صورتی که فقط چادرم ...

چقدر بد ذات و دروغگو 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نه پس منیک خاهر بزرگم از این ب بد زیاد مواظب رفتارام میشم

از من خواهر کوچیکم اینجوریه  واقعا یه عفریته هست  دام رو بدرد اورده  خوشبحال فریبا که از شر همچین خواهری راحت شد

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2731
منم ازخواهرم شاکیم تاپیکام هست جاریمه

وای خواهری که جاری باشه دیگه چی میشه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
مخصوصا مادر نشدنش

واقعه با لگدای باباش ی عمر باید زجر نداشتن بچه رو بکشه

عزیزم اینکه تعریف کردی همش واقعی بود؟

آره گلم از مراجعین خواهرم بود

با اجازه ی خودش داستانش رو گذاشتم 

2740
اسی من باور نکردم گلم اخه کی میره تو کوچه باریک با پسر والا بنظرم اغراق کرده

من یه مورد یه دختر ۱۵ ساله دیدم از دوست پسرش باردار شده بود پسره ۱۶.۱۷ بود تو کوچه ....این دیدم واقعا ههمونم تو شک بودیم دختره گفت سر ظهر بوده کسی نبوده

آره گلم از مراجعین خواهرم بود با اجازه ی خودش داستانش رو گذاشتم 

خواهرتون روانشناسه؟ میشه به من بگین با همچین خانواده‌ای و همچین خواهرایی باید چکار کرد؟ من سه تا از این خواهرا دارم، ظالم و بی‌رحم... خیلی دارم اذیت میشم

وایییی 🤣🤣🤣🤣 این تاپیکت چی میگه اصلا با حرفات جور نیس ابجیت دوره ازت مامانت کرونا داره مادر شوهدت ...

ماشالا به این هوش وذکاوت

عزیزم 

چند باررتا حالا به بقیه کاربرا هم گفتم این سرگذشت یکی از مراجعین خواهرمه

سرگذشت من نیست

2706