2733
2739
عنوان

خواهری که بهم تهمت هرزگی و بی بند و باری زد+ سرگذشت واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 5119 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی توروخدا واقعی بود؟ خیلی گریه کردم یه جورایی سبک شدم گفتم خدایا بدتر از منم هست که تحمل کرده پس ...

عزیزم خدا بزرگه 

غصه نخور گلم

درست میشه توکلت به خودش باشه 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

الهی بگردم 😭

چقد براش گریه کردم خیلی زجر کشید 😭😭😭

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
الهی بگردم 😭 چقد براش گریه کردم خیلی زجر کشید 😭😭😭

ممنون عزیزم که خوندی

آره واقعا درد کشید تو زندگیش 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2738
ممنون عزیزم که خوندی آره واقعا درد کشید تو زندگیش 

❤️

اگر بازم از این اینجور داستانا گذاشتی تگم کن🥺

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
❤️ اگر بازم از این اینجور داستانا گذاشتی تگم کن🥺

حتما گلم

اسی جون مرسی خیلی داستان قشنگی بود همیشه بزار برامون ❤️❤️❤️

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
اسی جون مرسی خیلی داستان قشنگی بود همیشه بزار برامون ❤️❤️❤️

چشم عزیزم

از این ببعدم اگ سرگذشتی بود که صاحبش اجازه می‌داد براتون میزارم

اارههه حتما بزار لطفا منم تگ کن

من سراشپز نیستم. اما عاشق غذا هستم. عاشق سنت آن، پختن آن و حتی به اشتراک‌ گذاشتن آن. (زک پوزن) با عشق آشپزی کردن کیف دیگری دارد😁🙈یک عدد شیرینی پز🌝 که دوست داره همه رو باهاتون به اشتراک بذاره:)