2733
2739
چه خوب چه اراده ای خدایش داشته هرکی بود میگف میرم پیکرتراشی😊

الان همه چیش سفت و عالیه فقط شکمش پوستش یکم شل شده داره ورزش میکنه هر روز روزی دو ساعت با دستگاه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخ دقیقا مشکل منو داری منم مانتوهام هیچ کدوم تنم نمیشه. الان شیر میدم امتحان کردم چند روز رژیم گرقت ...

رژیم نگیری توشیر دهی اشتباه منو نکن ریزش مو شدید میگیری وپوکی استخوان پا درد به خودت رحم کن

با ورزش تا مانتوم سایز ۴۲ بشه 😂😂😂😂😂 الان ۴۶😐

منم ۴۶هستم یعنی میشم ۴۲😢

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
روزی 2ساعت 😳 من روزی 1ساعت موندم چطور انجام بدم 

آره روزی ۲ ساعت دستگاه با مربی خصوصی. رژیم غذاییشم همون مربی میده. میگه هر روزم میره. ماهی ۸۰۰ به باشگاه میده و ۸۰۰ به مربی خصوصی. غذاشم یک روز در میون ماهی داره. خیلی سخته اینطوری شدن تو یک سال. 

2740
آره روزی ۲ ساعت دستگاه با مربی خصوصی. رژیم غذاییشم همون مربی میده. میگه هر روزم میره. ماهی ۸۰۰ به با ...

آره خدایش خیلی همت کرده چون وزن قبلش خیلی بالا بود مخصوصا شکمشون

هرچیزی با هدف وتلاش که خوب پیش میره 

آره خدایش خیلی همت کرده چون وزن قبلش خیلی بالا بود مخصوصا شکمشون هرچیزی با هدف وتلاش که خوب پیش میر ...

وواقعا شکم خیلی بده وگرنه پاهاشو ببینی قبل و بعد خیلی چاق نبوده انا شکم داغون صورتشم خیلی چاق بود الان خیلی نرمال شد . خواستم بگم خواستن توانستنه وگرنه من خوردم در سال یک هفته رژیمم بقیش آزاد. خخخخخخ

سلام خيلي هم عالی فقط یه سوال پوستت صورت وبدنت شل نشده؟؟ 

نه  پوستم  جمع  شد  ولی  ریزش موی شدید   که رژیمو  ول کردم درست شد 

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀

منم می خوام از یک مهر شروع کنم 

ورزش و رژیم. البته رژیم شدید نمیگیرم که موهام نریزه

ولی مراعات میکنم

قد ۱۶۴

وزن ۷۸😱😱😱😱

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام