2137
2106
عنوان

نمی دونم چرا دلم براش نسوخت

781 بازدید | 53 پست

سلام بچه ها من یک دوره ای با بکی از دختر های فامیل شدید توسط بابام مقایسه می شدم جوری که زندگیمنو زهر کرده بودن هر کار اون دختر می کرد منم باید می کردم وگرنه بابام زندگی رو برامون جهنم می‌کرد اون دختر ازدواج کرد بابام برای اینکه جلو شون کم نیاره به زور منو مجبور به ازدواج کرد که خیلی توش عذاب کشیدم تازه کمی شرایطم داره درست میشه اون دختر که حامله شد همه فامیلیم سرکوفت می زدن ومن شرایط بچه اصلا نداشتم بابام این سری هم من و هم شوهرم رو با زبون مار زدش اذیت می کرد از خدا خواستم که دیگه از شر این مقایسه راحت شم هر طور خودش می دونه ....و اون دختر ۲ هفته بعد از زایمانش رفت تو کما و مرد (پسر زاییده بود که اگه فوت نکرده بود فامیل رو می ساییدن که نوشون پسر شده و بقیه رو تحقیر می کردن) وقتی فهمیدم مرده اصلا برام مهم نبود و مراسمش نرفتم خوش حال نشدم ولی راحت شدم قبلا مهربون بودم حالا سنگ سنگم دلم نمی خاد ریخت فامیل رو ببینم

تقصیر اون دختر بیچاره چی بوده

مقصر اطرافیانتن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

به خاطر حرفا و فشار های دیگران اینجوری شدی 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2050
2143

دختره مقصر نبوده بابات بوده

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کَلَمِ مامان،فسقلی توپولو،یکم دیگه اون تو بمون،بخدا میای بیرون،انقدر عجله نکن عهه😡دوستان این نه کلّه به معنای سره،نه اسم پسرمه. سایز جنین تو ۲۹ هفتس لطفا سوال نفرمایید😀 
2051