2733
2734
عنوان

بیایین ک آبروم جلو خواستگاره رفت..!

1014 بازدید | 84 پست

نیم ساعت پیش ی خانمی زنگ زد از شانس گندم من جواب دادم اولش سلام احوالپرسی کرد و پرسید ک خونه فلانیه منم گفتم بعله ک گفت برا امر خیر مزاحم میشم منم چون تک دخترم فهمیدم برا منه بعد مامانم تو آشپزخونه بود و چون اولین بارم بود ک تلفنه ی خواستگارو جواب میدادم گوشیو انداختم و جیغزدم وای مامان خواستگاره..

حالا اون چ فکری با خودش میکنه؟

از خجالت آب شدم بعد چون هنوز کوچیکم تازه ۱۶ سالمه..🙈😑☹🥺

😂😂😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

🤣🤣🤣🤣

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

۱۶ زوده بزار ۱۸ به بعد

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
2706