2777
2789
عنوان

بیایین ک آبروم جلو خواستگاره رفت..!

1032 بازدید | 84 پست

نیم ساعت پیش ی خانمی زنگ زد از شانس گندم من جواب دادم اولش سلام احوالپرسی کرد و پرسید ک خونه فلانیه منم گفتم بعله ک گفت برا امر خیر مزاحم میشم منم چون تک دخترم فهمیدم برا منه بعد مامانم تو آشپزخونه بود و چون اولین بارم بود ک تلفنه ی خواستگارو جواب میدادم گوشیو انداختم و جیغزدم وای مامان خواستگاره..

حالا اون چ فکری با خودش میکنه؟

از خجالت آب شدم بعد چون هنوز کوچیکم تازه ۱۶ سالمه..🙈😑☹🥺

😂😂😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

۱۶ زوده بزار ۱۸ به بعد

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
2801