2733
2734
چقدر عالی پس حتما برای منم خوب میشه  سونو شکمی رفتی!؟  بعد غیر از اوابوست قرص دیگه مصرف ...

اره عزیزم شکمی رفتم. اوابوست و کیوتن و ویتامین ای میخوردم..امپول ازادسازی نداد کیت داد بهم تو مطب زدم دوخط پررنگ شد گف خودشون سایزشون مناسبه ازادمیشن

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
تا حالا این سایز داشتی فولی داشتی؟ یا فقط با این قرص انقد خوب رشد کرد؟

ن عزیزم نداشتم تاحالا🥲

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم شکمی رفتم. اوابوست و کیوتن و ویتامین ای میخوردم..امپول ازادسازی نداد کیت داد بهم تو مطب زد ...

چقدر عالی 

علایم آزاد شدن تخمک داری؟ منظورم ماه های گذشته اس،الان تا کی باید اقدام کنی دکتر نگفت

♥️
چقدر عالی  علایم آزاد شدن تخمک داری؟ منظورم ماه های گذشته اس،الان تا کی باید اقدام کنی دکتر نگ ...

علائم هم زیردلم یکم درده ترشح ام دارم.دکترم گف فرداشب پس فرداشب و بعد اون یک شب درمیون برو اقدام

2742
چقدر عالی  علایم آزاد شدن تخمک داری؟ منظورم ماه های گذشته اس،الان تا کی باید اقدام کنی دکتر نگ ...

توام هروقت رفتی سونو حتما بهم بگو وضعیت جطوربود😍

توام هروقت رفتی سونو حتما بهم بگو وضعیت جطوربود😍

حتما عزیزم،من ۲۸ میشه چهارده دورم حتما بهت خبر میدم ایشالا ک مثل شما تاثیر داشته باشه ب من لتروزول و کلوگوفاژ و اوابوست داده این ماه

♥️
حتما عزیزم،من ۲۸ میشه چهارده دورم حتما بهت خبر میدم ایشالا ک مثل شما تاثیر داشته باشه ب من لتروزول و ...

۱۲یا۱۳ سیکلت بری بهتره..ان شاالله ک حتما تاثیر میذاره ب امید خدا😍

2738
موعدت کیه؟

۵ دی هس موعدم سیکلم۲۸ روزس

انشالا این ماه پری نشی ی نینی شهریوری ب دنیا بیاری 🥺🥲❤️🦀

ان شاالله هردومون با خبرای خوب بیایم عزیزم😍😍😍

عزیزم؟ چی شد علایم تخمک گذاری داشتی این ماه!؟ الان چطور هیچ علائمی نداری؟

سلام عزیزم علائم تخمک گذاری اره ترشح زیاد دلدرد داشتم ک اقدام کردم از دوروز بعدش سینه هام خیلی شدید درد میکنن نمیدونم عوارض کلومیفنه یانه☹️هنوز۱۰روز مونده ب موعدم

سلام عزیزم علائم تخمک گذاری اره ترشح زیاد دلدرد داشتم ک اقدام کردم از دوروز بعدش سینه هام خیلی شدید ...

عزیزممم ایشالا ک مامان بشی این ماه 🥺♥️

دیگ چ علائمی داری الان؟؟؟ 

♥️
عزیزممم ایشالا ک مامان بشی این ماه 🥺♥️ دیگ چ علائمی داری الان؟؟؟ 

الان همچنان سینه هام شدید درد میکنن زیردلم هراز گاهی درد ریز میگیره ول میکنه تونرفتی هنوزسونو؟؟؟

2706