2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار شدین شما؟

سلام عزیزم شمام اوابوست میخورین؟؟؟

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
2728
اره تازه دیشب شروع کردم دکتر این ماه نهم داده ببینم چی میشه هفت ماه اقدامم 

منم یک ماهه روزی دوتا میخورم فردا میرم سونو فولیکول تا ببینم وضعیت فرق کردع یانع😕

صبورانه درانتظار فرزند🥲🤲🏼بالاخره درتاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۳ بیبی چک منم مثبت شد🥺خدایاشکرت 😍🤲🏼🤰۱۴۰۲/۵/۳۱پسرعزیزم بدنیااومدوبه زندگیمون روشنایی بخشید🥹💜
اگه فرق کرده بود حتما بهم خبر بده تا ببینم اثر داره این قرص یا نه  چند وقته اقدامی!

باشه حتما.‌برام خیلی دعاکن۱۰ماهه اقدامم

2738
سونو واژینال میری یا شکمی؟

شکمی میرم

این دفعه واژینال برو عزیزم میگن خیلی دقیق تره  بعدم چرا روزی دوتا منکع دکتر گفت روزی یکی

دکترم شکمی مینویسه برام حالا فردا بهش میگم واژینال بنویسه...این قرص رو روزی تا۴تاام میشع بخوری ولی ب من گف دوتا بخورولی خب قیمتش بالاست منم تا۲۰روز یکی خوردم بعدش کردم روزی دوتا...سایز فولیکولات چنده هرماه؟؟؟؟

دکترم شکمی مینویسه برام حالا فردا بهش میگم واژینال بنویسه...این قرص رو روزی تا۴تاام میشع بخوری ولی ب ...

من از وقتی اقدام کردم نرفتم سونو ببینم ی بار فقط اون اول رفتم روز نه یا هشت دوره بود زود رفتم ولی سایزش ۹,بود کم بود دیگه شش ماه نرفتم این ماه برم ببینم با این قرصا چجوری شده 

شما رفتین؟ چی شد؟

♥️
من از وقتی اقدام کردم نرفتم سونو ببینم ی بار فقط اون اول رفتم روز نه یا هشت دوره بود زود رفتم ولی سا ...

سلام عزیزم اره رفتم فولی ۲۲و۲۳داشتم دکترگف عالیه

سلام عزیزم اره رفتم فولی ۲۲و۲۳داشتم دکترگف عالیه

چقدر عالی پس حتما برای منم خوب میشه 

سونو شکمی رفتی!؟ 

بعد غیر از اوابوست قرص دیگه مصرف نمیکنی؟

آمپول نداد بهت برای آزاد سازی،خودش آزاد میشه؟

♥️
2706