2737
2739
عنوان

دوسال پیش چهل کیلو کم کردم اینقدر خوردم تا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 59 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میخوای لاغر شی توام؟میای باهم شروع کنیم؟

الان نمیتونم بچه شیر میدم ولی یه سال دیگه میتونم اما اینو بگم به شدت اعتماد به نفسم ضعیف شده به شدت فقط دنبال راهم

عزیزان لطفا منو لایک نکنین♥️فقط ریپلای کنین♥️ مرسی

وقتی به یک بار وزن زیادی از دست میدید با رژیم های اشتباه ‌خیلی سریع هم اون وزن کم شده بر می گرده .بدن شبیه یه زمین وقتی گرسنه نگهش می دارید برای لاغر شدن وقتی شروع می کنید به خوردن حتی کم همش جذب می شه مثل زمین تشنه ای که برای یه قطره اب لح لح می زنه ووقتی بارون میاد همش جذب می شه .کم کردن وزن باید اصولی وتدریجی باشه .رژیم باید کنار ورزش باشه .ویاد بگیریم ورزش کردن باید جزئی از زندگی باشه نه فقط برای وزن کم کردن چون وقتی شما مدام وروتین ورزش بکنید در کنار سلامتی چه بخواهی چه نخواهی به تناسب اندام می رسید .

2740
تو چند کیلویی من ۲۲سالمه بخدا خجالت میکشم

حتما ارثی هم داری ما تو فامیلمون بودن که گاهی چاقن گاهی لاغر..من ۲۷ وزن ۶۴

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر...آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد
پایم میشی از فردا سفت و سخت باهم مانکن بشیم تا چهارماه دیگه؟؟فقط کسی میخام که جا نزنه خودم صدبار جا ...

من با شما هستم نمیخوام جابزنم

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

من خودم قد 168 و وزن 66 و سن19

5 رژیم گرفتم ولی ول کروم به نظر من می تونیم یگ گروه بزنیم و با هم شروع کنیم تا به وزن ایده ال برسیم البته این نظر منه 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
2706