2733
2734
عنوان

دوسال پیش چهل کیلو کم کردم اینقدر خوردم تا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوای لاغر شی توام؟میای باهم شروع کنیم؟

الان نمیتونم بچه شیر میدم ولی یه سال دیگه میتونم اما اینو بگم به شدت اعتماد به نفسم ضعیف شده به شدت فقط دنبال راهم

عزیزان لطفا منو لایک نکنین♥️فقط ریپلای کنین♥️ مرسی

وقتی به یک بار وزن زیادی از دست میدید با رژیم های اشتباه ‌خیلی سریع هم اون وزن کم شده بر می گرده .بدن شبیه یه زمین وقتی گرسنه نگهش می دارید برای لاغر شدن وقتی شروع می کنید به خوردن حتی کم همش جذب می شه مثل زمین تشنه ای که برای یه قطره اب لح لح می زنه ووقتی بارون میاد همش جذب می شه .کم کردن وزن باید اصولی وتدریجی باشه .رژیم باید کنار ورزش باشه .ویاد بگیریم ورزش کردن باید جزئی از زندگی باشه نه فقط برای وزن کم کردن چون وقتی شما مدام وروتین ورزش بکنید در کنار سلامتی چه بخواهی چه نخواهی به تناسب اندام می رسید .

تو چند کیلویی من ۲۲سالمه بخدا خجالت میکشم

حتما ارثی هم داری ما تو فامیلمون بودن که گاهی چاقن گاهی لاغر..من ۲۷ وزن ۶۴

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر...آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد
پایم میشی از فردا سفت و سخت باهم مانکن بشیم تا چهارماه دیگه؟؟فقط کسی میخام که جا نزنه خودم صدبار جا ...

من با شما هستم نمیخوام جابزنم

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

من خودم قد 168 و وزن 66 و سن19

5 رژیم گرفتم ولی ول کروم به نظر من می تونیم یگ گروه بزنیم و با هم شروع کنیم تا به وزن ایده ال برسیم البته این نظر منه 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
2706