2737
2734
عنوان

دوسال پیش چهل کیلو کم کردم اینقدر خوردم تا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=208223018]پایم میشی از فردا سفت و سخت باهم مانکن بشیم تا چهارماه دیگه؟؟فقط کسی میخام که جا نزنه خودم صدبار جا ...[/QUOT من پا پای هستم 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
من ۱۶۸وزنم فک کن۷۶البته صب باید وزن.کنم منتهی من امروز فردا میخوام.پریود شم وزنم دقیق نیست  م ...

اره راس میگی اگه رژیم بگیری پریودیت دردسر میشه،هروقت تونستی بیا تاپیکم فردا میزنم ذخیرش کن

2731
ببینین بچه ها نشستن غصه خوردن هیچی رو حل نمیکنه خودمون باید ب خودمون کمک کنیم و عید امسال بترکونیم

اره وقتی به لاغری فکرمیکنم قند تو دلم اب میشه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
2738
پایم میشی از فردا سفت و سخت باهم مانکن بشیم تا چهارماه دیگه؟؟فقط کسی میخام که جا نزنه خودم صدبار جا ...

عزیزم من پایتم حتما چون خودم دارم کم میکنم فقط درخواست دوستی بده همو گم نکنیم و اونجا باهم صجبت کنیم و کالریامونو بگیم

💛قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن فعلی ۷۹وزن هدف ۶۵ 💛
منم ارزو سایز سی هشت دارم،همه سرزنشم میکنن و هزار حرف و حدیث بخدا خیلی بده خیلی هیشی اندام ایده ال ن ...

اره منم همینطورم لاغری خیلی خوبه من رژیم غذایی گرفتم ازدکتر ولی متاسفانه نتونستم حالاهم باهم اراده کردیم میتونیم

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
2706