2737
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 293339 بازدید | 28120 پست
سلام آلبالو جان یه سوال راجب روشن کردن مو بدون دکلره دارم با رنگای سری ۱۲ یا سری ۹۰۰ و ۱۰۰۰ سوپر ...

سلام عزیز

بله میشه ، بستگی داره به شرایط مو که چند پایه روشن بشه نارنجی زرد زرد روشن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام...من کرم پودر میزنم بعدش انگار‌ماسیده میشه و جوش زیر پوستی ها جلوی نور معلوم میشهو انگار صورتم کثیف...قبلش چی بزنم اینجور نشه؟ممنون 🌺

تیکر رسیدن به ارزوهام💛💛💛💛💛💛💛
2731
سلام...من کرم پودر میزنم بعدش انگار‌ماسیده میشه و جوش زیر پوستی ها جلوی نور معلوم میشهو انگار صورتم ...

سلام عزیز ، رطوبت و آب پوستت کمه و اماده دریافت کرم پودر نیست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام قشنگم ی سوال داشتم گفتم شما ماهرین تو زمینه پوست و مو و زیبایی بپرسم ازتون.پوست نرمال با مختلط متفاوته؟من پوستم مختلطه و به عنوان میسلار وقتی یا شوینده پوست وقتی میخوام محصولی بگیرم تو گروه پوست چرب بهم میدن ولی ی مدتیه از میسلار الارو استفاده میکنم از نوع صورتی رنگش که مخصوصا پوست نرمال تا خشکه .حالا خواستم بپرسم دفعه باید سبزش که مخصوص پوست چرب هست رو بگیرم یا همین مدل صورتی رو؟

سلام عزیزم وقتتون بخیر،موهای من رنگ شده و قهوه ای متوسط هست خیلی دوست دارم رنگ این عکس بشه،بدون دکلره همچین رنگی که قرمزی و نارنجی نداشته باشه درمیاد؟البته میدونم اون تیکه جلوی مو دکلره شده

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
سلام قشنگم ی سوال داشتم گفتم شما ماهرین تو زمینه پوست و مو و زیبایی بپرسم ازتون.پوست نرمال با مختلط ...

سلام عزیز ، پوست چرب همه جاش چربه و دائم خیسه ، پوست مختلط اینطوری نیست باید ببینی تو پوستت قسمتهای چرب بیشتره یا خشک و نرمال .. هر کدوم بیشتر بود اونو مدنظر قرار بده و اینکه اگه محصولی که الان داری استفاده میکنی خوبه یعنی به پوستت افتاده و نیاز به عوض کردن نیست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2740
سلام عزیزم وقتتون بخیر،موهای من رنگ شده و قهوه ای متوسط هست خیلی دوست دارم رنگ این عکس بشه،بدون دکلر ...

سلام عزیز

بدون دکلره معمولا با یه بار استفاده در این حد جاافتاده درنمیاد ولی خوب چند بار استفاده کنی ترکیب عسلی دودی روشن مثلا در حد شماره ۸ و ۹ رو بله همین درمیاد

رنگ یا واریاسیون آبی هم مقداری استفاده بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیز بدون دکلره معمولا با یه بار استفاده در این حد جاافتاده درنمیاد ولی خوب چند بار استفاده کن ...

ممنون عزیزم پس من عسلی ۸ و دودی ۸با واریاسیون آبی و اکسیدان ۹درصد بذارم درسته گلم؟مدت مکث چقدر باشه با توجه به اینکه ریشه هام خیلی زود رنگ میگیره؟

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...