2733
2739
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 293340 بازدید | 28120 پست
سلام آلبالو جون من موهام مشکی هست  برای مش با پودر آبی واکسیدان ۹ میشه؟پایه بالا وخوب میخوام ب ...

سلام عزیز

دکلره به این راحتی نیست توضیحات زیاد داره وگرنه موها میسوزه ، پایه بالا هم فقط در صورت سلامت موها امکان پذیره نه به قیمت سوختنش

پودر آبی اگر نیاز باشه تو مراحل آخر استفاده میشه ، اکسیدان ۹ هم همینطور و دکلره رو قوی شروع نمیکنن ، پودر سفید و اکسیدان شش

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آلبالو جونم 

ببخشیذ من یه سوال داشتم

تو نی‌نی سایت خوندم ک یه روش برای موی دودی خوشرنگ اینه که بعد دکلره پایه ۸ و ۹ روی موهات مشکی پرکلاغی بزنی بعد چند باز شستن دودی می‌شه و برخلاف رنگساژ که موندگار نیست این دوذی موندگاره!!

نظرتون چیه چون شنیدم بعد دکلره مشکی بزنی مو حسابی میسوزه

و اگه این روش مناسب نیست چه ترکیب رنگی خوبه برای دودی خاکستری روی دکلره پایه ۸ 

ببخشید طولانی شد

سوال بعدیم اینه مش دودی روی چه پایه رنگی زیبا می‌شه؟؟

یعنی اول موهارو چه رنگی بزنم بعد مش دودی ازش دربیارم که بهم بیاد رنگ زمینه و مش

2731
2740
سلام آلبالو جونم  ببخشیذ من یه سوال داشتم تو نی‌نی سایت خوندم ک یه روش برای موی دودی خوشرنگ ا ...

سلام عزیز ، بله اونم روشیه و میشه فقط نه اینکه بذاری مشکی بشه در حد دو سه دقیقه خیلی سریع باید چک کنی و بشوری ، اینکه رنگ بگیره و بشینی با شستشو رنگ باز کنه اون درست نیست و هر احتمالی پشتشه

دودی خاکستری پایه بدون زردی میخواد ۹ به بالا ۱۰ اینا

زمینه هم سرد باسه مثل خاکستری تیره که یه نوع قهوه ای سرد میده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام.. عزیزم ترکیب این رنگ مو را روی موی طبیعی میشه بگی بهم.موهام تقریبا خرمایی رنگه و طبیعی

سلام عزیز

ترکیب بنفش و بادمجونی ... بادمجونی تنها هم میتونی استفاده کنی

قرمز هم همون قرمز درمیاد رو موها مگر اینکه موهات خیلی تیره و ضخیم باشه

با شستشو همون قرمز میمونه یا کم رنگ میشه ممکنه به مسی حنایی بره ممکنه به قهوه ای بره .. هر احتمالی هست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیز ترکیب بنفش و بادمجونی ... بادمجونی تنها هم میتونی استفاده کنی قرمز هم همون قرمز درمیا ...

ترکیب بنفش و بادمجونی چه شماره ای هست ببخشید ... این رنگ با شستشو سریع پاک میشه ؟ چه رنگی میشه بعد از شستن؟

ترکیب بنفش و بادمجونی چه شماره ای هست ببخشید ... این رنگ با شستشو سریع پاک میشه ؟ چه رنگی میشه بعد ا ...

شماره یکسانی نداره هر مارکی خواستی بخری تو کاتالوگ رنگش نگاه کن پیدا کن بگو بهت بده فروشنده

ممکنه کم رنگ بشه مات بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام عزیزم من دیروز دکلره کردم تقریباً یک ساعت هم‌رو‌موهام بود ولی رنگ باز نکرد الان این رنگیه چه رنگی میتونم بزارم روش که روشن تر بشه یا تیره نشه نارنحیشم بپوشونه؟ n10و سوپر پلاتین دودی ۱۲هم دارم میشه بزارم؟

سلام عزیزم دوستم مش انجام داده بعد براش رنگساژ این رنگی تقریبا درآوردن الان میگه چون روز دیگ عروسیه میترسم برم حمام رنگش بره اگه رنگش رفت خودش تو خونه چه رو مش ها بذاره همین رنگی یا حالا تقریبا همین رنگی بشه

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
2706