2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 294658 بازدید | 28181 پست
ترکیب طلایی و دودی روی پایه ۸ دکلره چجوری در میاد  زردی زیاد میده اگر اره  با چه رنگی  ...

برای پایه ۸ ، از طلایی ۷ دودی ۷ یا دیگه نهایت ۸ میشه استفاده کرد ، هر چه دودی رو بیشتر بریزی رنگت مات تر میشه هر چی طلایی رو بیشتر بریزی زردیش بیشتر میشه

در کل پایه ۸ مناسب رنگهای این تیپی نیست چون با شستشو میزنه بیرون

خنثی شدنش هم دائمی نیست ، همون دودی میتونه خنثی کنه ، شامپو بنفش یا سیلور قبل از رنگ هم خوبه ، یه نخود واریاسیون قرمز هم خوبه باشه که رنگ ، سبزی نده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام من رنگ ومش زدم خیلی بدشده حالا آرایشگر گفته بیار درست میکنم مش درست میشه چطوری؟چون مش کلاهی زرد ...

سلام عزیز

اگه زمینه اجازه بده بله میتونه رنگساژ رو عوض کنه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
زمینه هم خراب به قرمزی رفته زمینه قهوه ای تقریبا 

میتونه لایت و زمینه رو با فویل جدا کنه و رنگ کنه

میتونه یه دست رنگ بذاره رو کل موها که هم زمینه رنگ بشه هم لایتها البته تو این روش محدودیت رنگ داریم خودش باید بسنجه ببینه کدوم بهتره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
میتونه لایت و زمینه رو با فویل جدا کنه و رنگ کنه میتونه یه دست رنگ بذاره رو کل موها که هم زمینه رنگ ...

ممنون رفتم کلش ورنگ گذاشت جالب نشد باز ولی از اون حالت دراومد بهتر شد

2706