2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292949 بازدید | 28112 پست
عزیزم هستید؟ منم میتونم سوالمو بپرسم خوااااهش میکنم ۱۸ سالمه میخوام دوره های فنی حرفه ای ببینم سوا ...

عزیزم اول یه دوره ی مقدماتی میگذرونین امتحان میدی بعد هر شاخه یا شاخه هایی که دوست داشتی رو به شکل تخصصی دوره میبینی تو این دوره ها هم میتونی مدرک فنی حرفه ای اون شاخه رو بگیری هم مدرک هایی رو که اموزشگاه ها یا مربی اون دوره  لایسنسش رو داره

سوالی داری بپرس عزیزم

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اول یه دوره ی مقدماتی میگذرونین امتحان میدی بعد هر شاخه یا شاخه هایی که دوست داشتی رو به شکل ت ...

مرسی ک جواب دادین

میتونم اول برم ارایشگاه کاشت و طراحی ناخن یاد بگیرم ی مدت دستیار شم مشتری جذب کنم بعد کار کنم و پول درارم برم پیشه ی میکاپ کاره خوب دوره ببینم مدرکم بده بهم

بعد ی سوال با مدرکی ک ارایشگرای سالنا میدن نمیشه سالن زد؟

مرسی ک جواب دادین میتونم اول برم ارایشگاه کاشت و طراحی ناخن یاد بگیرم ی مدت دستیار شم مشتری جذب کنم ...

بله عزیزم میتونی اینجوری دوره ها رو بری

برای زدن ارایشگاه تا جایی که من میدونم باید مدرک فنی حرفه ای رو داشته باشی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2742
بله عزیزم میتونی اینجوری دوره ها رو بری برای زدن ارایشگاه تا جایی که من میدونم باید مدرک فنی حرف ...

دلم میخواد سریعتر مشغول بکار شم 

یه خانمی گفتن واسه دستیار اول دومیلیون باید بدم بعد یک سال بدون حقوق کار کنم بنظرتون منطقیه؟

واسه اینکه جایی مشغول بکار شم فقط ازم تست میگیرن؟نیازی نیس مشتری داشته باشم؟

دلم میخواد سریعتر مشغول بکار شم  یه خانمی گفتن واسه دستیار اول دومیلیون باید بدم بعد یک سال بد ...

نه نه اصلا یعنی چی دو تومن بدم یه سالم رایگان؟ واقعیت اینه برای حیلیا دستیار داشتن یعنی بیگاری گرفتن و کار یاد ندادن ... تا وقتی خودت کار نکنی نه به تسلط میرسی نه به استقلال نه به پول

شما برو دوره ببین حسابی مسلط شو ... اول اینکه اساسی یاد بگیر حتما خوب بالا پایین کن ببین به کدوم لاین ها علاقه ی واقعی داری مثلا به میکاپ کار با مواد و .. برو تخصص بگیر و حسابی مسلط شو ... در حین دوره کار کن عکس بگیر البوم کار  درست کن .. این میشه رزومه ات برای اینکه جایی کار پیدا کنی ... بعضیا جاها فقط البوم کار براشون کافیه بعضی جاها هم با مشتری میخوان

ولی در کل مهم اون البوم کار هست ... تو خونه هم میتونی کار کنی حتی میتونی عروس درست کنی ... فعلا به تسلط برس عجله نکن مردم باید کاربلدی و  اخلاق  رو ببیننن تا مشتری بشن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2740
سلام عزیزم میشه بگبن برای لکهای جای جوش چیکار کنم پوستم قهوه ای شده دیگه 

سلام عزیزم

برو متخصص پوست شاید نیاز باشه لیزر کنی

وگرنه درمانهای دیگه در حد کرم های روشن کننده هست که داروخونه ها انواعش رو دارن ، تو خونه هم ابلیموی نازه سفیده تخم و زردچوبه و سیب زمینی خام اینا هم اثر داره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم برو متخصص پوست شاید نیاز باشه لیزر کنی وگرنه درمانهای دیگه در حد کرم های روشن کننده هست ...

میشه پوست سبزه رو بالیزر روشن کرد؟

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
سلام عزیزم، ممنون که اطلاعاتتونو در اختیار ما میذارید،  من میخوام لیفت ابرو انجام بدم ، خیلی و ...

سلام عزیزم بستگی به مدل چشم و ابروت داره اگه خیلی افتاده باشه بیشتر خودش رو نشون میده .. در کل سعی میکنن طبیعی تر کار کنن

ابرو دست خودته میتونی ببری همونجا برات بردارن بعد کارت رو انجام بدن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
پشت لبم سیاه شده چه بکنم؟اصلا علتش چیه راست میگن واسه خاطر استفاده از موچین هست؟

معمولا تغییر رنگها ارثیه .... اگه موهات زیرپوستی درمیاد ممکنه به خاطر موچین یه کم تیره دیده بشه اما اون رو هم میشه تخلیه کرد ولی اگه خود پوست هست بیشتر ژنتیکیه ... سفیده تخم مرغ ، ماست ، اب سیب زمینی رنده شده ، لیموی تازه اینا روشن کننده های طبیعی هستن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706