2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292118 بازدید | 28070 پست
آلبالو جون پوستم خیلی لکه افتاده  چی پیشنهاد میکنی؟؟؟

باید دید علتش چیه عزیزم ، هورمون ، کبد ، افتاب و .. ساده ترین راه ها یه سری روشن کننده های خونگیه مثل سیب زمینی رنده شده و سفیده تخم مرغ و لیمو اینا ... کرم های روشن کننده ی مختلف تو داروخونه

اگه خیلی اذیت کننده ست برو دکتر 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید دید علتش چیه عزیزم ، هورمون ، کبد ، افتاب و .. ساده ترین راه ها یه سری روشن کننده های خونگیه مث ...

و دوران بارداری اینجوری شده گلم 

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
2728
سلام ببحشید این رنگ مو اسمش چیه و به رنگ پوست گندمی چشمای رنگی میاد؟ رنگ موی خانمی که وسط هست مرسی

سلام عزیزم

پایه ۷ دکلره ، شکلاتی عسلی طلایی ۷

میشه بدون دکلره هم دربیاد به شرطی مو خیلی تیره و ضخیم نباشه

جای جوش و چاله میتونه با لیزر خیلی بهتر بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم پایه ۷ دکلره ، شکلاتی عسلی طلایی ۷ میشه بدون دکلره هم دربیاد به شرطی مو خیلی تیره و ضخی ...

من موهام هم تیره هست هم ضخیم بدون دکلره نمیشه اخه تا حالا رنگ نکردم گفتم دکلره نکنم حالا این رنگ به رنگ پوستم میاد؟

2738
من موهام هم تیره هست هم ضخیم بدون دکلره نمیشه اخه تا حالا رنگ نکردم گفتم دکلره نکنم حالا این رنگ به ...

بله به پوست همه میاد

پایه دکلره اش بالا نیست مشکلی پیش نمیاره . پایه ۷ متوسط هست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بله به پوست همه میاد پایه دکلره اش بالا نیست مشکلی پیش نمیاره . پایه ۷ متوسط هست

آلبالو جان برای پوستی که کک و مک داره و لک داره چه کار می شه کرد که تمیز و شاداب بشه

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
آلبالو جان برای پوستی که کک و مک داره و لک داره چه کار می شه کرد که تمیز و شاداب بشه

برای لک باید یه سر بری دکتر تا اگه کم هست با کرم های روشن کننده و اگه زیاد هست عمیق هست با روش های دیگه برطرفش کنه

اما برای شادابی اول از همه تغدیه مهمه ، ویتامین املاح آب کافی باید به پوست برسه میوه زیاد استفادا بشه مخصوصا میوه های قرمز رنگ .. هر صابونی استفاده نشه .. هر مارک ماده ی ارایشی استفاده نشه کرم ارایشی روی پوست نمونه ... کبد پاکسازی بشه .. پوست پاکسازی لایه برداری بشه و بعدش از ماسک های مختلف خانگی و غیره استفاده بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706