2752
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 293653 بازدید | 28133 پست
سلام آلبالو جان  میکروبلیدینگ بهتره یا سایه؟ ماندگاری و زیبایی کدوم بهتره؟ کدوم پیشنهاد میدید؟

سلام عزیزم

خوبن هر دو بستگی داره به کار ارایشگر ، نوع پوستتون و ..

میکرو جدیدتر هستش مویی تر میزنن ، سایه هم خوبه محو کار میکنن .. بستگی داره به کار اون ارایشگر و نمونه کارهاش در هر حال میکرو جدیدتر هستش ، کلا هر دو دوامشون متوسط هست و ترمیم لازم دارن و اصلا اساس کارشون اینه که عمیق کار نشن تا طبیعی دیده بشن

هم سایه هم میکرو رو تو گوگل سرچ کن خوب ببین شون ، ببین با کدوم حس بهتری داری

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام البالوی عزیزم من چن تا سوال داشتم و پیشاپیش از اینکه وقت میزاری و جواب میدی ازت ممنونم مهربونم❤

برای جای جوشی ک لک قرمز هست چ ماسکی بزنم خوبه؟پوستمم مختلط هست

برای رشد و پرپشتی مژه و ابروهام چیکار کنم؟

گودی زیر چشم چجوری از بین میره؟

"مَن میتونَم وَ موفق میشَم"پیش بِ سویِ بهترینا:)!
سلام البالوی عزیزم من چن تا سوال داشتم و پیشاپیش از اینکه وقت میزاری و جواب میدی ازت ممنونم مهربونم❤ ...

سلام عزیزم

عزیزم برای جای جوش و گودی زیرچشم باید بری پیش متخصص پوست و کلینیک های پزشکی زیبایی ، تا با روش های درست و جدید مشکل رو برطرف کنن یا با کرم هایی که تجویز میکنن بسته به شدتش ، ماسک های خونگی هم بله کمک کننده ان مثل لیموی تازه ، عسل مرغوب ، خمیر زردچوبه ، محلول جوش شیرین ، آب خیار ، آب سیب زمینی ، سفیده تخم مرغ

برای رشد ابرو ، محلول خرگوشک ، روغن فندق ، روغن بادام ، سیر ، خوبن 

برای مژه از داروخونه بگیری بهتره چون هر چیزی رو نمیشه نزدیک چشم زد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2731
خانمی پودر دکلره رنگی مثله رنگه ضررش یا نه هر رنگی بزنی کمرنگ بشه قهوه ای میشه؟؟ با اکسیدان چند ترکی ...

عزیزم شماکه زانیس استفاده کردی چطور بود؟؟؟؟

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.

سلام البالو جان...خوبی؟؟

عزیزم من دو بار موهامو رنگ گردم ولی اصلا اونی نشد ک میخواستم  چون دکلره نکردم.این دوبار اینو گذاشتم زیتونی و خاکستری ۶ واریاسیون سبز و نقره ای هر کدوم ۱۰ سانت و اکسیدان ۱ ...دفعه اول ک ی قهوه ای شده ک تهش بازم ی ذرررررره ب سمت رنگای گرم میرفت دفعه دوم ولی سردتر  شد و رفله سبز رو نشون داد.

حالا ک اون‌رنگی ک‌میخوام در نمیاد تصمیم گرفتم کلا ی رنگ دیگه بذارم ک هم‌سفیدیامو بپوشونه هم اینکه جذاب و با نشاط بشم  صورتمو جوونتر نشون بده ...پیشنهادی در اینباره داری البالو جون؟ چه رنگایی با چه شماره ای بذارم؟

...

من خودم فکر کردماین ترکیبو بذارم ولی‌میترسم هوووویج شه سرم گفتم‌ازت بپرسم....

شکلاتی و مسی ۶ مثلا شکلاتی رو سه چهارم  تیوپ بریزم مسی یک چهارم تیوپ و رنگ بنفش ۵ سانت و رنگ نقره ای ۱۰ سانت با اکسیدان ۱

بعد ی چیز ک تو این رنگ کردنا دیدم من پایین موهام اصلا رنگ نمیگیره ب اون صورت و خیلی تیره تر از بالاش در میاد.... بیام حالت امبره و اینا پایین موهامو رو همون رنگای قبلی مثلا بیام رنگ کاراملی ۸.۱۷ با ۱۰ یا ۵ سانت رنگ بنفش و ۱۰ سانت نقره ای بزنم؟؟؟

این‌رنگ بنفش رو بخاطر این میگم  ک زرد در نیاد.

نقره ای هم بخاطر شفافیت و براقیتش 

بعد من از ی رنگکار شنیدم رنگ بهتر از واریاسیون بخاطر این میگم رنگ بخرم.

رنگ هم همون گپ میخرم  البالو جون خیلی خوب بود امونیاکش کم بود.

...
این چطوره البالو حون؟ سنو زیاد نشون نمیده؟ شاداب و جداب میکنه صورتو؟ چه رنگا و شماره هایی اینو میده؟

سلام عزیزم💖

ترکیب شکلاتی و مسی خوبه گرمه تو مایه های همین عکس درمیاد .. شکلاتی و قهوه ای طلایی ... شکلاتی و شرابی   . شکلاتی و بلوطی ... شکلاتی و فندقی و مسی ... شکلاتی و عسلی .... شکلاتی و نسکافه ای ... اینا گرم هستن

باید امتحان کنی اگه خوشت نیومد یه دودی ۶ با اکسیدان شش درصد بذار تا بپوشونه

درباره ی پایین مو هم زودتر از بقیه جاها رنگ کن اگه واقعا اذیت میکنه یعنی جنسش اینطوریه برای اون قسمت اکسیدان قوی تر مثل ۹ درصد استفاده کن ... رنگ هم میتونه جداگونه براش بذاری ولی آمبره تکنیک داره صرفا رنگ کردن پایین مو امبره محسوب نمیشه

بله رنگ بهتر از واریاسیون هست اگه بنفش استفاده کردی دیگه نقره ای استفاده نکن نیاز نیست چون همپوشانی دارن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام عزیزم ممنون میشم جواب منو بدی من توی دوران شیردهی هستم میخواستم ببینم اشکال نداره برم ابروهامو فیبروز کنم؟ مارک رنگش ورد فمیس هست آیا ارگانیکه؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

سلام البالو جان،من رنگ ابرو میخواستم بگیرم ک خودم تو خونه ابروهامو رنگ کنم اما نمیدونم چ مارکی از همه بهتره ک نه قرمز شه بعدش و نه ابروهام بریزه،با چ اکسیدانی هم باید مخلوطش کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنی،بیشتر توناژقهوه ای روشن و بلوند دوست دارم،اما خب موهام تیرس،فکر کنم زیادی روشن بد بشه،بازم راهنمایی میخواستم،ممنون میشم کمکم کنین

سلام عزیزم ممنون میشم جواب منو بدی من توی دوران شیردهی هستم میخواستم ببینم اشکال نداره برم ابروهامو ...

سلام عزیزم . باید از پزشکت بپرسی چون نظرات متفاوت هست بعضیا میگن نه بعضیا میگن عیب نداره ... حداقلش اینه که چند ساعت بعد از کار ، بهش شیر ندی ... تو همین نی نی سایت هم بودن کسایی که انجام دادن و مشکلی نبوده ولی باز نظر قطعی رو نمیدونم

درمورد مارک رنگ ، بله این مارک خوبیه زیاد استفاده میشه ، ارگانیک اینا نداریم یه نوعش هست که پایه گیاهی داره ولی اینکه بگیم صددرصد طبیعی هست نه اینطوری نیست همشون در کل شیمیایی رو دارن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام البالو جان،من رنگ ابرو میخواستم بگیرم ک خودم تو خونه ابروهامو رنگ کنم اما نمیدونم چ مارکی از هم ...

سلام عزیزم

رنگ مخصوص ابرو داریم ولی معمولا از همون رنگ مو برای رنگ کردن ابرو استفاده میشه حالا هر مارکی ، مارک های گرونتر کیفیت بهتری دارن ... میتونی n9 یا c8 بخری با اکسیدان شش درصد

دور ابرو رو چرب میکنی ، رنگ با اکسیدان قاطی میکنی اکسیدان رو زیاد نمیریزی ، کامل میزنی به ابروها به همه جاش تا خوب رنگ بگیره بعد هر چند ثانیه یه بار چک میکنی اگه به رنگ مورد نظرت رسید سریع میشوری با اب ... اینکه رنگ ابرو چقدر دوام داشته باشه به جنس ابروهات بستگی داره ، رنگش اگه خوب باشه ریزش به اون معنی نداره ولی خوب در کل ریشه موی ابرو ضعیف هست ... تقویتش کن با روغن هایی مثل فندق یا بادوم

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام آلبالو جون خوبی من قبلا زیاد اینجا میومدم

آموزشگاه فنی حرفه ای رفته بودمو خوب یاد ندادن

هنورم مدرکش نیومده

ولی رفتم ورکشاپای یه استاد معروف و بنظرم خیلی برام مفید بود و خیالم راحت شد

🌸🌸🌸حالا امروز فردا میخام برم چنجا صحبت کنم برا کار

بنظرت چجور بحرفم چی بگم من اصلا سابقه کار ندارم یکم راهنماییم کن هیچی نمیدونم چجور صحبت کنم

2706