2737
2734
صرفا شما که طلبه هستید باید بدونین سقط جنین حتی ناقص حرامه! حداقل از نظر مرجع بنده حرامه https:// ...

سقط جنین سالم اینجوریه

من جنین سالم و سقط نمی کنم

ولی ناسالم باشه مجبورم چون نانوایی نگهداریشو ندارم 

این دیگه سالم نیست بچه خودش مریضه نمیتونه از پسش بربیاد ازدواج کنه. و همش حرص میخوره روز و شب

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی گفته غربالگری رو ممنوع کردن؟ این چرت و پرتا چیه؟ درسته سیاست دولت بر افزایش جمعیته..ولی کدوم اح ...

عزیزم 

غربالگری اجباری رو لغو کردن یعنی تحت پوشش بیمه نیست 

ازونورم کلا سقط رو ممنوع کردن.قبلا سقط درمانی برای مواردی که چنین مشکلاتی وجود داشت بود الان اونم برداشتن

2728
از وقتی دنیا اومد خیلی گریه میکرد حس میکردم یه اشکالی هست. به مرور تفاوتها معلوم شد. ۳ سالگی دکتر تش ...

الهی بگردم.خواهرزاده ی منم اوتیسمه.سیزده سالشه.اون‌موقع ما لصلا نمیدونستیم یه همچین‌بیماری ای‌هم‌هست.اصلا تو نوزادیش دقت نکردیم .اونم سه سالگی تشخیص اوتیسم گرفت.من یه دختر ده ماهه دارم.همش میترسم‌اوتیسم باشه.همه ی روزام با استرسه

مطمئنید مذهبی هستین؟ مرجع ندارین شما؟ سقط جنین که کلا مشکل داره،سقط جنین ناقص هم از نظر مرجع من کل ...

اره مذهبیم کارت طلبگی هم دارم 

میخوای نشونت بدم😊

از کار شما اسمش مذهب  و اینا نیست. 

حماقت محضه 

موفق باشی 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
صرفا شما که طلبه هستید باید بدونین سقط جنین حتی ناقص حرامه! حداقل از نظر مرجع بنده حرامه https:// ...

خب شما که به این مورد اعتقاد دارید میتونید جنین مشکل دار اگه داشتین سقط نکنید 

چرا میخوایید همه ی مردم رو مجبور کنید 

مکه همه مردم به این چیزی که شما اعتقاد دارید باید عمل کنن 

وقتی قانون سقط درمانی وحود داشته باشه یکی مثل من که به این نظر مراجع اعتقاد نداره سقط میکنه و یکی مثل شما که اعتقاد داره سقط نمیکنه و به این میگن آزادی هردومون نه فقط شما!

2740
سقط جنین سالم اینجوریه من جنین سالم و سقط نمی کنم ولی ناسالم باشه مجبورم چون نانوایی نگهداریشو ندا ...

لینکو باز کنید!

سقط جنین نا سالم هم مشکل داره مگر در شرایطی که برای مادر مشکل جسمی به وجود بیاد یا شرایط نگه داریش نباشه(اینم نظر چند تا مرجعه و چند تاشون میگن در هرصورت حرامه)

و بنده شرایط نگه داری رو دارم!!!

انشاءلله تمام بچه ها سالم به دنیا بیان

موفق باشید

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
اره مذهبیم کارت طلبگی هم دارم  میخوای نشونت بدم😊 از کار شما اسمش مذهب  و اینا نیست.&nbs ...

نیازی به دیدن ندارم جانم

به کارت داشتن نیست🙃

شماهم موفق باشی

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
لینکو باز کنید! سقط جنین نا سالم هم مشکل داره مگر در شرایطی که برای مادر مشکل جسمی به وجود بیاد یا ...

من حاضرم این گناه رو گردنم بیاد اما بچه ی مریض که هرور ارزوی مرگ خودشو داره نیارم این دنیا

سقط جنین سالم اینجوریه من جنین سالم و سقط نمی کنم ولی ناسالم باشه مجبورم چون نانوایی نگهداریشو ندا ...

بله دقیقا همینطوره👌👌👌

وقتی قراره هیچ خوشی تو زندگی نبینه و دائم عذاب بکشه چرا باید دنیا بیاد

بچه ناقص اسیب های خیلی زیادی واسه خانواده داره هم روحی و روانی هم ضربه مالی که خیلی از افراد از پسش برنمیان

اسیب های روحی خیلی بدتر و وحشتناک تر از اسیب های مالی هست

خب شما که به این مورد اعتقاد دارید میتونید جنین مشکل دار اگه داشتین سقط نکنید  چرا میخوایید هم ...

اگر قبل از چهار ماه بفهمن همچین چیزی وجود داره و دکتر تایید کنه،اجازه سقط میدن جانم

صرفا کسی که ریپلای کرد من نبودم!

من برای خودم رو گفتم که اگر خدایی نکرده جنینم مشکلی داشت سقط نمیکنم

اره مذهبیم کارت طلبگی هم دارم  میخوای نشونت بدم😊 از کار شما اسمش مذهب  و اینا نیست.&nbs ...

من نه مخالفم نه موافق چون تو موقعیتش قرار نگرفتم.مگه وقتی مذهبی هستی و بخصوص طلبه باشی نباید ببینی مرجعت چی میگه.یا اصلا به مرجع تقلید اعتقاد ندارین؟

2706