2752
2734
نگران نباش. مادر میفهمه بچه یه جوریه. بچت قان و قون میکنه؟ 

وای من استرس گرفتم دخترم ۱۳ ماهشه هیچ کلمه ایی نمیگه

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
نیازی به دیدن ندارم جانم به کارت داشتن نیست🙃 شماهم موفق باشی

آره دقیقا به کارت داشتن و اینا نیست

مهم فکر و تفکره که همون باعث شده مردم از مذهبیا فرار کنن که مطمئنا خیلیا باعثشن

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من باردارم دکترمم همه غربالگریا رو نوشت و رفتم انجام دادم 

الان هست ولی قراره تو اینده نزدیک حذف بشه

مثل بلایی که سر هند اومده و برای غربارگری میرن پاکستان بیچاره ها

2731
من حاضرم این گناه رو گردنم بیاد اما بچه ی مریض که هرور ارزوی مرگ خودشو داره نیارم این دنیا

آفرین به شما

من حاضر نیستم همچین کاری بکنم

اینم ببینین،البته بعید بدونم تاثیر بذاره روی شما!

https://uupload.ir/view/img_20210913_075601_278_73wt.mp4/

انشاءالله که فرزندتون سالم باشه

خدانگهدار

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
من نه مخالفم نه موافق چون تو موقعیتش قرار نگرفتم.مگه وقتی مذهبی هستی و بخصوص طلبه باشی نباید ببینی م ...

من توانایی نگهداری از بچه ی مریضو ندارم 

شما داری؟ 

باشه میارم میدمش به شما

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
اگر قبل از چهار ماه بفهمن همچین چیزی وجود داره و دکتر تایید کنه،اجازه سقط میدن جانم صرفا کسی که ریپ ...

عزیزم سقط جنین درمانی ممنوع شده  تو مصوبات مجلس 

این قانون زیر ۴ ماه برای قبل بود 

بله شما مختارید که سقط نکنید 

یکیم که میخواد سقط کنه بچه ی مشکل دار رو مختار باید باشه ولی قوانین داره جلوی این اختیارو میگیره 

آره دقیقا به کارت داشتن و اینا نیست مهم فکر و تفکره که همون باعث شده مردم از مذهبیا فرار کنن که مطم ...

موافقم باهاتون👌

حتما همینطوره

خدانگهدار

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
من توانایی نگهداری از بچه ی مریضو ندارم  شما داری؟  باشه میارم میدمش به شما

مثلا طلبه ای اینقدر بد حرف میزنی .خجالت بکش.مگه من گفتم نگه ش میدارم.تو نمیخواد کلا بچه بیاری فعلا برو خودتو اصلاح کن

ماما هم نمیگه؟حتی بی هدف یا اصوات از دهنش‌ خارج بشه؟

چرا واسه خودش ب زبون خودش یکسره حرف میزنه تازه بعضی وقتا باهاش حرف میزنم ب زبون خودش جوابمو میده همینجوری حرف میزنه دستشم واسه من بالا پایین میبره ولی من از حرفاش چیزی متوجه نمیشم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد